Žvaigždutė Infranet, Anand Mishra padeda pasirinkti savo domenų teisė pavadinimą

parašė , 2012-01-05 19:55

Domenų pavadinimas yra pirmas dalykas, kad pritraukia jūsų tikslinę auditoriją į jūsų svetainę. Įvairių paslaugų, kurios siūlo domeno vardo registracijos pasirinktys. Geriausia apie šių bendrovių yra, kad jie patirtį žaidėjai iš žaidimo, todėl jie visada sugalvoti pasiūlymas su visa tai vykdymo padėti.

Štai kaip tokios bendrovės būtų padėti jums su savo domeno vardai:

•Choosing reprezentatyvus domeno pavadinimais, tai tiesiog reiškia kad yra labai svarbu, kad už savo domenų pavadinimus neturėtų būti kažkas keistas. Ji turėtų būti kažkas, kad yra lengva atsiminti ir yra gera skaityti. Daug svetainių turi pavadinimus, kuriuos lengva prisiminti ir yra labai reprezentatyvus.
Taip pat domenus, kurie galiausiai pasirinkta pavadinimai turi būti kartu su svetainės paslaugas arba produktus. Taip pat svarbu atsižvelgiant į paslaugų siūlo prieglobos ir domenų įtraukti į svetainės pavadinimą į svetainės url. Šis būdas nėra lankytojų niekada pamiršti svetainės pavadinimas, kaip jie norėtų priminti kiekvieną kartą, kai jie būtų įeiti į jį.

•Deciding apie teisę ilgis domenų vardus dauguma paslaugų bus jums kad srityse gali turėti pavadinimą, kad eina iki 67 simbolių. Taip pat ilgis gali atsargūs pagal ribos pagal a domeno reikalavimas. Sutrumpinkite jo pavadinimą iš tikrųjų turi pranašumą, kaip ji gali būti lengvai prisiminti ir gali būti tipų lengvai per.

Kartais yra domeno vardus, kurie yra daug ilgesnis tačiau jos yra linkusios būti labiau veiksminga Zapamiętywanie. Tačiau iki šiol pasak tyrimų, naudojant santrumpos dirbti stebuklai atminties.

Tik punktas dar yra, kad pavadinimas turėtų turi reikšmę užuot tiesiog yra rinkinys, atsitiktinai abėcėlių strung kartu.

•Choosing tinkamą pratęsimą jūsų svetainėje plėtinys paprastai pasirenkamas pagal tipo svetaines, kad jūs turite. Yra skirtingus plėtinius patenkinti skirtingiems tikslams. Egzemplioriaus, jei jūsų svetainėje yra viešojo maitinimo vietos auditorijai tada domeno vardas bus reikalauti šalių konkrečias pratęsimo. Tokiu būdu jūsų tikslinę auditoriją galima lengvai pasiekti jūsų svetainę ir naudotis savo produktus ar paslaugas.

Dažniausiai plėtiniai yra dot com, dot net ir dot org ir darbo gerai į tarptautinę auditoriją visame pasaulyje. Tada yra konkrečių plėtinių kaip dot edu reiškė švietimo įstaigų.

Autorius Bio: Star Infranet, priklausanti Anand Mishra teikia paslaugas, viešojo maitinimo domenų vardai ir talpinimas svetaines. Daugiau informacijos apie Star Infranet ir jo reputed generalinis direktorius, Anand Mishra ir kitas paslaugas, kurias StarInfranet, apsilankykite >

Rašyti komentarą