Sojų vaško žvakės, kiek jos kainuoja?

parašė , 2022-11-14 18:05

Kas yra sojų vaškas?

Madingi kvapaiSojų vaškas yra natūrali augalinės kilmės parafino alternatyva, kurią galima naudoti žvakėms gaminti kaip bičių vašką ar parafiną. Tai aukštos kokybės natūralus vaškas, su kuriuo lengva dirbti ir iš kurio gaunamos gražios, ilgai išliekančios žvakės. Sojų vaškas gaminamas iš sojų pupelių aliejaus ir gali būti maišomas su kitais aliejais, pavyzdžiui, kokosų aliejumi, kad taptų kietesnis. Sojų vaškas yra puikus pasirinkimas, jei norite išvengti parafino, nes norite gaminti ekologiškas žvakes. Jis taip pat tinka žmonėms, kurie yra jautrūs parafinui ir bičių vaškui. Sojų vaškas yra minkštesnis už parafiną ir šiek tiek kietesnis už bičių vašką, todėl su juo lengviau dirbti. Jis taip pat pigesnis už parafiną ir bičių vašką, nors ir ne toks pigus kaip kitų rūšių vaškas, pavyzdžiui, palmių vaškas. Plačiau: https://amourdevil.com čia.

Kodėl žvakėms gaminti reikalingas sojų vaškas?

Parafino vaškas žvakių gamybos procese naudojamas kaip kuro šaltinis, kuriuo išlydomas dagtis, iš kurio sklinda kvapas. Be to, jis taip pat padeda sukurti tvirtesnę ir stipresnę žvakę. Atsižvelgiant į tai, svarbu prisiminti, kad parafinas nėra vienintelis vaškas, kurį galima naudoti žvakėms gaminti. Iš tikrųjų yra daug įvairių dalykų, kurie gali būti naudojami kaip kuro šaltinis žvakių gamybos procese. Svarbu žinoti, kad sojų vaškas turi daug privalumų, dėl kurių jis puikiai tinka naudoti žvakių gamybos procese. Pavyzdžiui, sojų vaškas yra natūralus ir atsinaujinantis šaltinis, kuriame gausu baltymų ir įvairių vitaminų bei mineralų. Be to, sojų vaškas padeda sukurti švariau degančią žvakę, kuri taip pat gali padėti pagerinti patalpų oro kokybę. Daugiau info: https://amourdevil.com/kategorija/soju-vasko-zvakes puslapyje.

Kaip kvepia sojų vaškas?

Kvapas, kurį degdamas skleidžia sojų vaškas, labai priklauso nuo to, kokių kvapiųjų medžiagų į jį dedama. Tačiau sojų vaškas turi labai lengvą, žemės kvapą, kuris nėra pernelyg stiprus. Tai reiškia, kad vaško kvapas greičiausiai netrukdys kvapui, kuris sklinda žvakei degant. Svarbu pažymėti, kad sojų vaškas turi labai ryškų kvapą, kuris yra lengvai atpažįstamas. Taip yra todėl, kad sojų vaškas gaminamas iš sojų pupelių, o ne iš kvapiųjų aliejų, kaip parafino vaškas. Todėl sojų vaškas nekvepia gėlėmis ar vaisiais. Vietoj to jis kvepia sojos pupelėmis arba pupelėmis.

Kaip pasigaminti sojų žvakes namuose: reikalinga įranga

Įrangos, kurią naudosite sojų vaško žvakėms gaminti, tipas priklausys nuo to, kokios rūšies sojų vašką naudosite. Jei jūsų naudojamas vaškas yra kietesnis, jums reikės dvigubo katilo. Jis veikia kaitinant vandenį viename puode, o vašką – kitame puode. Jei jūsų naudojamas vaškas yra minkštesnis, galite išsiversti su puodu vaškui lydyti. Prieš pilstydami į formeles, būtinai leiskite išlydytam vaškui atvėsti.

Rašyti komentarą