Domenai Przycupnięty arba interneto Squat

parašė , 2012-01-05 12:01

Vienas sprendimas, kuris erzina mane labiausiai apie temą srityse atsitinka, kai ieškoma domeno adresą gauti naują tinklalapį atrasti beveik visi aš atėjau su pavadinimai, atrodo, turi būti imtasi. Dar labiau erzina yra šie pavadinimai neprieštarautų gauti puslapį, kuris susijęs su savo svetainės url.

Domeno pavadinimas Przycupnięty arba interneto Przycupnięty yra terminas naudojamas visiems, kurie registruoja svetainės skiriamojo apie ketinimą darbo su juo, kurie gali būti įdarbinti šiek tiek nišą svetainės tarp domeno.

Gerai, i teikti jums su iliustracija, aš tik sukurta suvokimas, dėl bet kokios svetainės tapo domenus, kurie buvo idealus, keyword1keyword2keyword3.org, taip pat daugiskaitos versija, ir taip aš tikrinami siekiant įsitikinti, jei jie buvo lengvai prieinama
Išbėgau, kad abu pavadinimai, aš galėtų būti puikus buvo atsižvelgta. Abiejų sričių buvo perduotos įprastą paiešką puslapyje, kurių vienas tikslas paprastai yra uždirbti pinigus nuo visų tiesioginių tipo ins.

Šiandien aš niekada dėl pavadinimus kai nenorite bendrai naudoti mano idėja, ir aš nenoriu svetaines siūlo nemokamą reklamą. Tai tiesiog ne 1 valandą išjungti paplitimo, bet kažkas atsitiks gana dažnai, ypač su vardų su baudą ar bendrų pagrindinių sąlygų. Ši veikla yra tiesiog nėra neteisėtas, jeigu paleisti naudojant prekės ženklo pavadinimą, bet tai apie interneto sąžiningumo yra apie.

Yra skirtumas tarp domeno pavadinimas Przycupnięty ir domeno vardψ parkavimas ir šis skirtumas yra motyvai. Reikėtų įregistruoti domeno, o naudojant ketinimų būvis, artimiausioje ateityje tikslais tik dėl interneto svetainės adresas, tada jums reikia tik pastatyti domeno. Registruoti svetainę naudojant vienintelis tikslas yra kurti gerovę iš ją arba gauti pajamų iš žmonių viduje interneto svetainės adresas, tada, įvesdami atveju yra tikrai domeno vardo Przycupnięty.

Kai buvo paaiškinta, nėra neteisėtas, tai tik neetišką, tai gali būti laisvos rinkos ekonominės sistemos skatino tie įgyti. Tai ne mano domeno Przycupnięty žymės taip, kaip jis verčia webmasterzy tiesiog kaip aš naudoti srityse, kurios yra toli nuo tobulumo, imtis šioje svetainėje domenų, šis pasirinkto serverio talpinimas buvo toli nuo mano pirmasis pasirinkimas. Be to, ji klaidina interneto vartotojams, nes Norėk svetainėje, kuri paprastai galima sujungti su viduje savo svetainės žiniatinklio mažiau n padaryti prieinamą url raktažodžių.

Rašyti komentarą