Žiniatinklio svetainės įregistravimo paslaugos – apie ManasHosting

parašė , 2012-01-06 08:22

Web Hosting, nemokamai Webhosting, nemokamai domeno registracijos, svetainių talpinimas “> kiekvienas nori įregistruoti domeno vardą, jo verslo pritraukti potencialių lankytojų į savo svetainę. Jis gali ieškoti domeno pardavėjas, kuris gali padėti jam gera domeno pavadinimą. Yra domeno pardavėjas reiškia, kad jūs perkate domeno vardų didmeninės kainos. Kad tai domeno pardavėjų perka urmu nuolaida domeno vardų ir parduoti juos savo klientams gauti gerą pelną. Domeno perpardavėjų teikti klientams domenų vardų registraciją, ir dažnai įsitraukti į įgyti expired domains pasibaigęs domenai nuo kritimo registrą ir vėliau perpardavimas. Buvo pastebėta, kad domeno perpardavėjų labai dažnai suteikia geriau klientų aptarnavimo nei reguliariai registratorių. Jie teikia nuolaida Domenai, kad jie parduoda kaip užprogramuotas perpardavėjas dalis
Domeno perpardavėjų tapo labai sėkmingas, siūlyti mažesnes kainas ir konkurencija tarp perpardavėjų paskatino kaina domenų vardų žemyn.

Domeno perparduoti skaičius išaugo per metus, kaip daug žmonių yra suinteresuoti sukurti intraneto naudojant savo verslo internete.

Yra daug privalumų ir naudos, kad domeno perpardavėjas gali jums pasiūlyti. Kai kurios išmokos apima:

* Mažas prekybos kainas: tai, nes jums nustatyti savo pelno marža ir domeno perpardavėjas neturi jokių trukdžių.

* Kliento privatumas: dauguma domeno perpardavėjų bus niekada susisiekite su savo klientais tiesiogiai.

* Jūs paprastai bus gauti vartotojo draugiškas valdymo skyde, kurie gali padėti jums toliau.

* Jūs gaunate skirta sąskaitos vadybininku, tai reiškia, jūs niekada manote, nusivylė su anoniminio abonento atstovas.

* Skirta perpardavėjas komanda: užtikrinti, kad jūs dirbate su žmonėmis, kurie yra patyrę perpardavėjas verslo.

* Įrodyta įrašus: dauguma domeno perpardavėjų turėtų būti gali tai įrodyti.

Domeno perpardavėjas yra asmuo arba įmonė, kuri perparduoda domenų už savo prekės ženklą. Domenai paprastai parduodami kartu su priėmimo paketai / planus, Taigi dauguma domeno perpardavėjas parduoti Hostingas paketai, taip pat. Perpardavėjų gauti labai diskontuota tarifus iš teismo kancleriui, nes jie apdoroti keletą sandorių. Tai leidžia nustatyti konkurencingų kainų savo registracijoms, nors vis dar pelno perpardavėjas.

Jei norite daugiau sužinoti apie domeno perpardavinėtojas ir domeno perpardavėjas Indija, apsilankykite >

Autorius yra prisideda rašytojas svetainės, ir vaidina svarbų vaidmenį svetainės – Web Hosting, nemokamai Webhosting nemokamai domeno registracija, svetainių talpinimas

Rašyti komentarą