Žalioji Hostingas yra tik vienas daug žalia judėjimą, kad išgelbėti planetą. Sužinokite daugiau apsilankę mūsų mes

parašė , 2012-01-17 14:32

Ar jūs turite tinklalapį, ir yra rūpi aplinka? Gal jūs turėtumėte patikrinti Žalioji Hostingas. Žalioji Hostingas paprasčiausiai reiškia, kad įmonė naudoja atsinaujinančių energijos šaltinių. Jei norite padėti padaryti savo pasaulį ir aplinkai skirtumas, pasirinkite žalia, hosting įmonės visiems savo svetaines. HostGator, jie atkreipė didžiulis žingsnis siekiant sumažinti poveikį aplinkai. Jie perėjo prie serverių, kurie buvo daugiau nei 35 % efektyviau, tačiau nebuvo pakankamai juos. Visi HostGators perpardavėjas, taip pat bendrai naudojamą serveriai yra dabar powered by 130 % vėjas. Jie nupirko sertifikuota atsinaujinančios energijos kreditus, sudaro 130 % elektros energijos naudojama ne tik galią, tačiau cool kas vieną serverį, bendrai ir reseller panašūs
HostGator ne tik padeda pagal neutralizuoti jų poveikį aplinkai, bet jie atbulinės ji.

Žalioji Hostingas yra labai svarbus. Mes skauda mūsų aplinką per mūsų pačių veiksmų ir globalinis atšilimas tapo vis daugiau ir daugiau žinomų ir dėl. Pernelyg didelės žalos, kuri lėmė mūsų industrializacijos ir labui į žemę. Anglies dvideginio išmetimą didinti visuotinį atšilimą, kuris vienintelis sprendimas sumažinti globalinis atšilimas yra sumažinti anglies dvideginio išmetimą. Yra daug bendrovių ten šiandien, kad ėmėsi przysłowiową cielca į ragus ir ėmėsi iniciatyvos mažinti savo anglies dvideginio išmetimą ir kurti aplinkai ne alingų gaminių. Web hosting bendrovėms buvo taip pat šoktelėjo laive, žalia hostingo svetainių kūrimą.

Tai yra labai svarbi, nes verslo web hosting sektoriaus plėtrą norma yra taip staigiai, kad numatoma apeiti oro transporto pramonės taršos lažybų. Tai yra fenomenalus, kaip mes visi žinome, kaip oro transporto pramonės naudoja mūsų aplinką. Žalioji Hostingas apima naudojant žiniatinklio serverių, kad paleisti pvz., vandens, vėjo energijos šaltinių ir saulės teikti savo paslaugas. Tai reiškia, kad jie nėra priklausoma nuo iškastinio kuro, kuris yra kenkia aplinkai. Mūsų žalia priegloba ne teršia žemės, kuri leidžia jums padaryti daugiau mūsų aplinkos ir kovos su visuotiniu atšilimu. Šiuo metu yra daug galinga bendrovių, kurios prisijungė Žalioji Hostingas judėjimo ir daugiau informacijos, kad būtų prieinama visuomenei, daugiau žmonių prisijungti ir padėti sumažinti ir pakeisti mūsų pasaulinę taršą.

Žalia hostingową įmonėms turi įvairiais būdais, kad jie prekiauja savo idėjas. Jei jos priima žalia taktiką, jie gali padaryti tai visuomenės, tokiu būdu padidinant jų prekybai. Taip pat yra Žalioji Hostingas bendrovių, kurios teikia jų žalia ženkleliai į kitas svetaines, ir kai bendrovė eina žalia, jiems ženkleliu atsišaukimas, kad sako, jie yra žalia, kompaniją. Tokiu būdu galite sužinoti tikrai kad yra remti ir dalyvauti žalia, kompaniją. Kitas aspektas Žalioji Hostingas, kad bendrovė naudoja kai kurie jo pajamų dalyvauti green pastangas, pvz., medžių sodinimo. Yra daugiau informacijos ir informacijos dar turi būti žalia priegloba, kaip duomenų ir toliau augti ir daugiau žmonių priimti Ši taktika. Padėti sutaupyti planetos, eikite žalios jūsų web hosting.

Padėti išsaugoti mūsų planetos per Žalioji Hostingas. Apsilankykite Žalioji Hostingas.

Rašyti komentarą