Užtikrinti jūsų domeno plius Sub domenų per vieną pakaitos SSL

parašė , 2012-01-17 11:19

Užtikrinti jūsų pagrindinis domeno ir sub domenų su vienas pakaitos SSL sertifikatas, SSLMatrix.com

Su vienas pakaitos SSL sertifikatas galėtų užtikrinti jūsų pagrindinis domeno ir sub domenų. Jei naudojate vieną SSL sertifikatas apsaugoti jūsų pagrindinį domeną, turi pirkti daugiau SSL sertifikatai, sub domenų. Jūs turite juos valdyti ir už juos sumokėti.

Jei turite pagrindinis domeno su keletą sub domenų, kurie priklauso tai pačiai organizacijai, laukinių kortelė SSL sertifikatas yra tinkamas sprendimas jums. Pakaitos SSL sertifikatas nebeužtikrina jūsų pirminio domeno ir sub domenų, per vieną FQDN.
Pvz.:-||| – – Info.parentdomain.com – Product.parentdomain.com – Help.parentdomain.com

Privalumai pakaitos SSL sertifikato:-||| 1) Daugelis organizacijų yra pagrindinis domeno su keletą sub domenų; būtų labiau ekonomiškai efektyvi ir nusipirkti atskirą sertifikatą kiekvienoje svetainėje. 2) Pakaitos SSL sertifikatas yra patogiau valdyti nei bet kokį pažymėjimą, nes reikia žinote kiekvieno liudijimo galiojimo. 3) Pakaitos SSL sertifikatas siūlo 128 bitų stiprumo 256 bitų šifravimo. 4) Pakaitos SSL sertifikatas turi detales apie įmonę ir viešąjį raktą.

Jei pirkti pakaitos SSL sertifikatas, galite užtikrinti jūsų pagrindinį domeną su savo kelis sub domenų su juo. Bet tai yra svarbus dalykas, kad yra bendras veiksnys tarp pagrindinio domeno ir sub domenų. Pirmiau, pavyzdžiui, parentdomain.com yra bendras veiksnys. Pakaitos SSL sertifikatas yra keletas klausimų, kad galėtų vykdyti su juo kaip suderinamumo, saugumo išskaitymo ir kai kuriuos valdymo klausimus, bet vis dar tai yra geresnis pasirinkimas jums, jei ji sutampa su jūsų profilis ir jūsų reikalavimus.

[b]Apie įmonę [/b]

SSLMatrix.com – pasaulio perpardavėjas patikimų SSL sertifikatas, GeoTrust,

Rašyti komentarą