Hemnani viešųjų mokyklų The Rainbow patirtis

parašė , 2012-01-18 10:30

Hemnani valstybinės mokyklos yra mokymosi organizacija, kur mokytis ir augti aistra yra akivaizdu ir vienam ir visiems. Šalia puikus infrastruktūros ir įrangos, mokymo ir administraciniam personalui nuolat rengiant ir stengiasi excel jų atitinkamose srityse.

Hemnani viešųjų mokyklų, Lajpat Nagar buvo pradėtas 1978 metais, ir yra geriausia vieta Lajpat Nagar Pietų Delis Zamaszysty ir didelių kolonija širdyje. Jis yra patogus studentams, kurie nori, kad daugiau laiko ir energijos, tarp-programiniai veiklos ir sporto, neskaitant mokslininkai.

Yra anglų vidutinės trukmės co-educational viešųjų mokyklų, Hemnani visuomenės mokyklos buvo nustatyta su tinkamai sudarytas valdymo komitetas, kuris atrodo po įstaiga augimo ir sudaro grupei priklausančių pramonei, patyrę ir socialiai sąmoningas žmonių verslo, inžinerijos, teisinių ir švietimo srityse
Hemnani valstybinės mokyklos yra pripažinti švietimo direktoratas, Delhi administravimo ir paleidžia klasės iš daigyno klasės XII.

Mokyklos įgijo daugiau nei tris dešimtmečius tarnybai pagal dinaminį išmoko ir patyrusių pagrindinės sumos, susijusios su kvalifikuotos ir talentingų darbuotojų komandą ir vadovavimas. Mokytojai yra darbščių ir skirta link studentų gerovės. Mokymo daroma metodiškai ir moksliškai kiekvienos pripažintas švietimo gaires.

Visos mokyklos yra padalintas į kiekvieno vieneto ikimokyklinis, pradinių, viduryje, ir vyresniųjų ir vyresniųjų antrinės. Kiekviename ūkio padalinyje vadovauja patyrusių koordinatorius, remiami mokslininkai įvairių mokymo programų kūrėjams. Tarpinį įvertinimą yra pagrindas darbo su kiekvieno vaiko planuojamos būdu per amžius atitinkamų mokymo metodus. Ne tik padaryti mūsų mokslininkai ir tarp-programiniai veiklos rezultatų kalbėti mūsų pastangų apimtis ir pasišventimo, tačiau taip pat aplinką, ir laimės, žymėjimą iš iš mokyklos, kiekviename kampe remti mūsų labai sąžiningas reikalavimų. Mes nustatyti dėmesį skiriant reikšmių švietimą, kuris apima geros piliečių prasme ir drausmės studentai, taip, kad jie auga kaip naudinga mūsų šalies piliečiams.

Mokyklos šūkis yra “Švietimas yra šviesos” ir todėl pavadinimas “Gyan Jyoti” ragina studentų, kurie naudos iš mokyklos skleisti šviesos žinių ir išminties visiems. Mokykla turi atskirti, įrengtas su didžiausia atidaryti žemės, prisitaikyti prie Studentų sporto poreikius. Mokykla turi nepriklausomą labs, fizikos, chemijos, biologijos, kompiuterių mokslas ir matematikos. Studentai pateikiami labai reikalingas kondicionavimas siekiant įlieti mokslinio tyrimo jiems jausmą. Garso vaizdo kambariai, kalbos labs ir well-furnished bibliotekos taip pat mokyklos infrastruktūros dalis. Hemnani valstybinės mokyklos mano, kad sąvoka “technologija yra valandą reikia”, kad mokymosi patirtimi, įdomu studentams.

Šis straipsnis buvo paskelbtas, mokyklos patarėjas, OnlineSchoolAdmissions.Com, kuris taip pat teikia nemokamai išlaidas konsultavimo tėvų dėl leidimo. Apsilankę svetainėje, tėvai galite ieškoti mokyklos rodyklės sąrašas iš kur jie gali ieškoti Lajpat Nagar mokyklų arba darželių mokyklų Lajpat Nagar, kur jie nori pripažinti savo vaikui žaisti. Kaip už savo pasirinkimą, tėvai taip pat galite ieškoti Hemnani viešųjų mokyklų ir gali būti taikomas mokyklų užpildydami iki prašymo formas internete.

Rašyti komentarą