Renkantis interneto priimančiosios klausimai

parašė , 2012-02-16 18:24

Šiame straipsnyje jums bus suteikta naudingos informacijos apie tai, kaip pasirinkti interneto priimančiosios. Yra keletas dalykų, kuriuos reikia ieπkoti renkantis patikimą interneto priimančiosios. Toliau, jums bus suteikta dažnai užduodamus klausimus ir atsakymus į bendruosius klausimus.

Q. kaip patikimą ar paslaugą, interneto priimančiosios? Dauguma apklausos rodo, kad patikimumas yra e-verslo pagrindinis rūpestis. Jums reikėtų ieškoti ne mažiau kaip 95 % garantija veiksnumo, siekiant užtikrinti, kad paslauga yra iš tiesų patikimas.

Q. kokios veiklos rezultatų galima tikėtis? Didžiosios kompaniją turi vieną ar daugiau T3 eilučių, kad visada prisijungę prie interneto, vyksta ne kieno nors kito tinklo operacijų centrą. Serverių turėtų būti greitai, geriausia Pentium Pro arba Linux
Jūs taip pat turėtų leisti jūsų priimančiosios žinoti, jei jūs planuojate naudoti pralaidumo žudikai, pvz., transliacijos garso arba vaizdo.

Q. kaip gera yra telefono paramos? Kai jis ateina į telefono paramos, jums reikia ieπkoti 24/7 telefono paramos, kuri yra visuomet prieinama su gyvų operatoriumi. Kai jūs turite rasti, visada turėtų patikrinti jį. Skambinti arba el 10 o laikrodis techninės paramos liniją sekmadienį vakare, tada tikėtis, kad reikia atsakyti.

Klausimas: kiek tai kainuos man? Įrašo lygio prieglobos paslauga su vieno domeno pavadinimą, 20-30 MB (Mega baitai) laisvos vietos standžiajame diske, pašto paslaugų, ir iki 1 GB (Giga baitai) mėnesio pralaida turėtų jums kainuoti ne daugiau kaip 50 JAV dolerių.

Q. kaip tvarkoma saugumo? Slaptažodžius į savo svetainę ar domeno turėtų būti reikalaujama kontroliuoti priimančiosios taip pat valdyti interneto svetainės. Kiekvieną failą į savo serverio, taip pat turėtų būti paremti, kasdien. Visada turėtų ieškoti priimančiosios, kuris siūlo jums užtikrinti sandorių taip pat.

Q. kaip daug pralaidumo bus reikia už duomenų perdavimą? Apytikriai skaičiuojant, 2 GB bandwidth turėtų būti idealiai tinka labai mažas asmeninė svetainė. Jei jūs ketinate veikia vidutinės trukmės svetainę su teksto ir atvaizdų, bet jokių didelių failų, 5 GB būtų idealus. Kita vertus, didesnis svetainės reikalauja 30 GB bandwidth. Gera prieglobos įmonės bus atsiųsime jums el. laišką Jei ketinate paleisti iš pralaidumo, nuomos jums žinoti, kad jūsų svetainė gali toliau dirbti neprisijungę, jei viršyti kvotos. Šiuo būdu, galite atnaujinti savo planą jei norite tai padaryti.

Q. ką apie valdymo skyde? Beveik visų hostingo pakuočių ateina su tam tikra valdymo skyde, leidžianti konfigūruoti savo hostingo pakuočių, taip pat savo parametrus be iπmokti visą operacinės sistemos kad įgaliojimus svetainėje. Valdymo prietaisų skydai galima pasiekti per saugią tinklapį, ir tada jie bus rodomi žiniatinklio naršyklėje. Populiariausių valdymo panelės yra vairas, Cpanel, Hsphere, Plesk ir Ensim. Labiausiai įprastas yra Cpanel, kuri veikia tik Linux. Dauguma pradedantiesiems ir kitiems vartotojams būtų labiau tinka Cpanel, kaip ji veikia Linux pigiau platformos.

Q. ką apie POP3 abonementą? Siųsdami ir gaudami el. pašto, POP3 skaičius yra labai svarbus. Šių tipų sąskaitas galite priskirti atskiriems vartotojams kaip savo el. pašto adresus. Jums reikia pakankamai POP3 sąskaitų sumos el. pašto adresus, kurį norite priskirti kitų žmonių. Dažnai šis skaičius bus siūlomos kaip Neribotam laikui, nors yra tik tiek daug el. pašto adresai, kad galite faktiškai sukurti.

Q. ką apie šiukšlių ir virusų? Šios funkcijos yra klasifikuojami atskirai kategorijai, ir gali būti automatinių, šlamšto filtrais, net kovos viruso apsaugos. Jie gali būti svarbi jums, bet jie iš tikrųjų skirsis nuo priimančiosios priimančiosios. Iš esmės, tai yra visi nemokamai dalykų, kad priimančioji duos jums, kai jūs užsiregistruoti sąskaitą. Jei esate planą gana nesiūlo, ko jūs norite, jūsų priimančiosios gali būti lankstus, kai nustatinėjate jūsų abonentą.

Q. ką apie veikia savo internetinėje parduotuvėje? Jei planuojate veikia savo parduotuvę internete, ten bus keletas veiksnių, kurie dalyvaus to sprendimo. Visų pirma, jūs turite SSL sertifikatas savo svetainę, taip, kad jūs galite tvarkyti kredito kortelę sandorius. Iš esmės, tai yra 3rd šalys, kad bus rūpinamasi kiekvienam sandoriui, už nedidelį procentų mokestį, atsisakyti papildomų saugumo savo serveryje. Jums taip pat reikia užtikrinti, kad serveris, taip pat programinę įrangą galima paleisti scenarijų, jūs turite Jūsų pirkinių krepšelis.

Q. man reikia pagalbos, kad galutinis sprendimo priėmimo. Jei jūs planuojate į interneto svetainę, kad jums bus būti pajamų pasikliaujant arba svarbių duomenų saugojimas, jums reikia įsitikinti, kad jūs einate su priimančiosios kad bus jums pasiūlyti aukštą klientų aptarnavimo. Daug įmonės hosting bus pasiūlyti forumuose, taip pat jų kontaktų numerius; Tačiau forumai gali būti puikus, kai yra susiję labai maži problemos.

Apibendrinant

Jūsų laiko ir pamatyti, ką Kiekviena priimančioji gali pasiūlyti patikrinti, rasite, kurių paslaugų geriausiai atitinka jūsų poreikius. Yra daug šeimininkai ir daug paketus iš ten pasirinkti, tai jums neturėtų kreiptis su pirmasis galite pamatyti. Laiko, kad palyginti planus, išlaidos ir klientų aptarnavimo ir jums neturėtų kilti problemų, pasirenkant interneto priimančiosios.

4 Etapas plaučių vėžio ir plaučių vėžio Prognozė patarimų, svetainėje plaučių vėžio faktus.

Rašyti komentarą