There was an error deserializing the object of type System.String. Encountered unexpected character ‘i’.

parašė , 2012-02-17 10:31

Jums gali būti Londone ir jau stebina su savo grožio, maisto, žmonės, prekybos, turizmo vietose, naktiniuose klubuose ir kas ne. Už darbą arba savaitgalį hangout, Londonas yra ideali vieta abu. Jei jūs linkę praleisti jūsų gimtoji maisto tada, per būtų vieta kaip Londonas, problema. Pažinkime šį stebuklinga miesto šiek tiek daugiau.

Švietimo, sveikatos, mokslinių tyrimų ir plėtros, turizmo, pramogų ir mados, Londonas atspindi savo stiprias pozicijas visose srityse ir pavadintas būti didžiausia pasaulio centru, finansų šalia Niujorkas. 2012 Metų būtų jį tik miesto priimančiosios vasaros olimpinės žaidynės tris kartus. Ne nuomos jums jaustis kaip autsaideris, tris šimtus kalbomis, kuriomis kalbama per šį miestą kontūras tikrai atitiktų vieną iš jūsų supratimą per
Miesto vykdo jūrų subtropinio klimato ir sniego nėra bendro. Vienas iš labiausiai stebina funkcijos yra jos architektūra ir kad negalima praleisti žiūri daug Galimi stiliai ir modelius, dėl Londonas. Vakarų Europoje didžiausias mečetė būtų rasti šiame mieste, kuris yra vadinamas Baitul Futuh mečetė. Nors tyrinėti, nepamirπkite apsilankyti Britanijos muziejus, nacionalinis jūrų muziejus, Viktorijos ir Alberto muziejus, mokslo muziejus, šiuolaikiškas Tate, National Gallery, gamtos istorijos muziejus, Londonas akis ir Madam Tiuso muziejus. Kitas pabrėžti apie Londonas yra jo Healthrow oro uosto, kuris yra judriausių tarptautiniam eismui pasaulyje. Muzikos mėgėjams mielai šiame mieste Žaut ir liudininkų įvairių juostelės ir muzikantai išskirtinumą. Jums gali dalyvauti daug koncertai ir orkestrų įtraukti į savo atminties banko. Neturi būti praleistus roko koncertus ir pop koncertai būtų tikrai tegul skrydžio metu. Miesto ne ignoruoti sporto mėgėjams ir turi įvairių futbolo klubai, stadionų, kriketo priežasčių, maratonas konkursai ir daug daugiau jums pralinksmėti komandos ir Sužinokite, žiūrėdami. Olimpinės žaidynės pridėti daug Londonas sporto skonį.

Valgyti iš Londone yra galbūt vienas iš labiausiai cherishing savo gyvenimo patirtimi. Jums gali skonio patiekalų tikriausiai kiekvienoje šalyje šiame pasaulyje ne vieno langelio. Garsėja alkoholinių gėrimų ir ne vegetarinio maisto produktų, kad vegetarai gauti puikūs gydyti per daug. Tradicinės Anglijos virtuvės apima dešros, daržovių ir mėsos, druskingo, pyragai, arbata ir lustai. Vienas gali rasti jų dešros skirtingas, nes jie paprastai ne rūkyti ir džiovinti. Jie gali būti nearomatinti ir sudaro šviežią mėsą. Jo bazės paprastai sudaro jautiena ir kiauliena ir daug unikalių receptai gali pasinaudoti tiktų universalus skonio. Brick lane taip garsėja tarnauja jums Indijos, Pakistano ir Bangladešo virtuvė ir rekomenduojama daug turistų. Šis lane yra Rytų pabaigoje miesto ir vykdo daug istorijų pažymėti savo buvimą Anglijos istorijoje.

Universalus ir Sveikindamas, šis gražus miestas siūlo savo kompetencijos visiems, kurie Wielbić jos atspindi ir atidaro savo bagažo žinių jums paimti.

Jei jūs einate kelionė į Londoną, yra įvairių gegužinė vietų, kad negalima praleisti. Restoranai, plytų juosta, kuri mokesčius savo biudžetą. Yra įvairių vietų, kur jūs galite valgyti iš Londone. Daugiau informacijos apie šiuos, spustelėkite pirmiau nurodytų nuorodų.

Rašyti komentarą