Domeno vardo registracijos elementai jums turėjo žinoti

parašė , 2012-02-16 11:38

Likti nuošalyje nuo a la carte, iš pradžių pigioje paketai, kurie galbūt gali atrodyti raštelį, bet už jums pridėta pagrindai kaip e pašto serveriai, svetainės nustatymas, duomenų bazių ir prieiga prie programų, pavyzdžiui, dienoraščiai, straipsnių valdymo programos, nuotrauką albumai ir el. pašto ekspeditoriai.

Nors jums į jį, pasirinkti interneto svetainės prieglobos verslo, kuris leidžia jums priimančiosios keletą domenų žemiau asmuo sąskaitos hostingowego. Kaip tik jūs turite suprasti, kaip vargo, ji turi nustatyti savo atskiras interneto svetaines, gali gerai ateiti, kad jums reikia daug daugiau nei vieną sprendimą. Nors dauguma kompiuterių turėti tik vieną pirma jokių išlaidų domeno nustatyti su sąskaitos hostingowego svetainėje internete, daugelis leis jums pridėti papildomą domeno ir priimančiosios kitose interneto svetainėse jūsų sąskaita
Daugeliu atvejų, galite registruoti domeno pavadinimą iš bet registratoriaus ir priimančiosios jis savo dabartinius jokia papildoma kaina tag sąskaitoje.

Jei norite naudoti rimtai kaip on-line buvimą, domeno nustatyti registracija yra būtina. Galite pasirinkti domeno pavadinimas ir registracijos ji per gana daug įvairių domeno pavadinimas registratorius, bet iš ten jis gali gauti keblus. Autentiški sekretoriui pateiks ataskaitą apie savo domeno vardo serverių pranešti kitų kompiuterių, kur rasti jūsų interneto svetainės adresas. Kaip tik jums nuspręsti dėl interneto svetainės prieglobos įmonės, jūs turite gauti perėjo aplink į savo naują priimančiąją, kurios gali būti painu, jei jūs jau tikrai jį įgyvendino tik prieš DNS ataskaitą.

Mažiau sunku būdas pasirinkite svetainės interneto prieglobos korporacijos ir užsiregistruoti svetainėje interneto sąskaitos hostingowego, apima visiškai nemokamai domeno vardo registracijos kaip aspektą į sandorį. Registruoti naują domeną nustatyti – ypač registravimas jūsų prasideda domeno nustatyti – kad būdu supaprastina procedūrą taip, kad jūs tikrai neturite būti susirūpinęs dėl perjungimo vardų serveriais ir tikslinant dokumentus – svetainės prieglobos paslaugų teikėjas tai daro visa tai už jus. Jūs tiesiog praneša joms savo pageidaujamą domeno vardą ir tech individų teikėjas bus padaryti sušvelninimas.

Į priekį jums imtis ryžtingų žingsnių, nors, būti tikri, ar prašyti neto priimančiosios jos registracijos domeno identifikuoti pagal jūsų nustatyti arba jiems. Kai kurie teikėjai registracijos visose srityse pagal savo vardą, kurie gali tapti sunkumų, jei esate nepatenkinti savo hostingo žinių ir padaryti savo mintis iki perkelti jūsų svetainę į dar vieną priimančiosios. Kai domeno pavadinimas yra užregistruotos jūsų vardu, jums valdymo tiksliai tais atvejais, kai interneto svetainėje yra serveriuose. Jei žiniatinklio prieglobos įmonės registruoja po jų asmens vardo, jie turi kontrolės. Jei norite perkelti jūsų svetainę į toliau priimančioji, taip pat turite juos išleisti jį Beknięcie. Jei jūs išleidote laiko padaryti iki jūsų svetainės matomumo, arba investavo į reklamos medžiagos kad charakteristika jūsų svetainėje spręsti, galite tikrai manote, kaip jūsų domeno vardas yra laikomi įkaitais. Likti nuošalyje nuo problemos apskritai priekyje paklausti, kas jų politika yra, kai vartotojas Norėčiau pereiti įregistruotas per juos toliau interneto prieglobos verslo domeno.

Be to valdymo jūsų privačių domeno vardą, turi ieškoti kitos parinktys hosting įmonės tinklo pasirinkimas.

Autorius turi creasted saugaus tinklų ir saugus interneto svetainėse. Generuoti prekės su prekių ženklais, šioms organizacijoms yra teisingai tikrai patinka autoriai.

domeno vardo registracijos

Rašyti komentarą