E-commerce tirpalo siūlo tolydaus integracijos

parašė , 2012-01-20 14:45

Pilnas verslo sprendimų teikėjai turi e-commerce sprendimai su skirtumas. E-commerce tirpalo šiandien turi labiausiai specializuota versijų su daugiau užsakomųjų paslaugų, siūlomų kartu didesnį lankstumą verslo, vartotojų ir verslo verslo ir vartotojų bendradarbiauja internetu. E-commerce tirpalo duoda tolydaus integracijos veiksmingiau e-verslo operacijoms.

Pirmiausia visų yra yra komercijos sprendimai integruoti su krepšelis siūlo individualų sprendimą ir apkrovų kitų pelningų paslaugų, kurios specializuojasi ecommerce Hostingas, E-apskaitos, atsargų valdymas, Back office veikla, tinklo saugyklos kūrimas, mokėjimo vartai sprendimus, web dizainas, programinės įrangos kūrimas, interneto statistika, programų kūrimas ir daugiau vertės papildomas paslaugas.
Į gerai integruota online krepšelis programinės įrangos turi integruotą pažangiosios tinkintus interneto svetainės šablonų, 50 pagrindinių mokėjimo šliuzai, ecommerce Hostingas, pažangių pagalbos tarnyba ir BPO paslaugas. Be to, jūs gausite daugiau funkcijų nemokama ir ji. Pirkinių krepšelis integracija yra lengva su paspaudus mygtuką jums įterpti paprasta eilutė kodavimo krepšelis gauti funkcinės ir darbo jums per minutę gana įmanoma integruoti vien tik mėgėjų verslo. Apskritai tolydaus integracijos procedūrą su keturias eilutes norite įterpti išsamų kodas generatorius įrankis prieinamas ir gauti pas neribotos privalumus ir pelningas verslas.

Pokalbis funkcija yra integruota ecommerce tirpalo pelnas iš pajamų ir didesnį perskaičiavimo kursą imtis didelių užsakymų labiausiai interaktyvios būdu kitą sudedamoji dalis. Tai, kad tiesioginio pardavimo tokiu būdu sutrumpinimo pardavimo apskritimo su greičiau užsakymo perdirbti. Bendrovių pasiūlyti ecommerce tirpalo 247 su ekspertų nuomone nuodugniai specialistų.

Daugiau e-commerce tirpalo grįžta jums iš integruotos paramos paketo office sprendimus, siūlo pritaikytą back office veikla, suteikiančio valdymo organizacijoje nepriklausomai nuo vietos. Kas daugiau gali eiti prašyti kai gausite papildomų nemokamai domeno vardų mokama Į lankytojų, ERP sprendimai, ekonomiškai efektyvių prekybinės sąskaitos, didžioji importo, iš anksto nustatytus šablonus, puslapyje, logotipas, grafinio dizaino ir integruotos elektroninės komercijos tirpalo personalo poreikių.

Sklandžiai integruotos e-commerce sprendimai pasiūlyti ryškūs ir brandaus taikymo plėtros procesą su technologinės patirties beveik visomis kalbomis, įskaitant naujausios versijos. Taikymo plėtra yra e-commerce tirpalo, kuris suteikia įvairių lygių pristatymo aplinkos didžiausią garantuotą paramos išplito visoje įvairių grupių darbo visame pasaulyje, prijungti per interneto įrankiai periodiško kliento sąveiką ir parą pagalbą. Patirtis didesnę sumą, lankstumo ir saugumo per pre-integruotą ecommerce tirpalą su daugiau nei 40 mokėjimo šliuzai, UPS integruota su mokesčių ir laivybos skaičiavimo ir nemokamai pokalbis ir daug daugiau.

E-commerce tirpalo integracija reiškia, kad patirtis rodo, kad pranoksta platų programavimo kalbomis, pramonės, platformų, programinės įrangos ir įrenginių specialistams. Jums gauti geriausią pramonės dirbti su plėtoti tvarkykles, paraiškos ir algoritmai, taigi suteikti pakankamai laiko kiekis dirbti galutinis bandymai bei įgyvendinimo procedūras.

Jūsų verslo todėl turi galimybę dirbti plačiausia IT poreikius, kurie dirba apie naują paraišką plėtros stiprinimą, konsolidavimo ir migracijos diapazonas. E-commerce tirpalo integracijos atneša jums lengviausia kada nors galimybę nustatyti savo parduotuvę, užsiregistruoti su e-commerce teikėjas priimančiosios savo parduotuvę savo serveriuose gauti pasirinkite iš puslapio šablonus diapazoną, pritaikyti išvaizdą, savo domeno pavadinimą jūsų parduotuvėje ir visų pirma pirkinių krepšelis integracijos geriau investicijų grąža.

Knight Bryant buvo raštu straipsnių online beveik 2 metus. Ne tik šio autoriaus specializuojasi, galite taip pat patikrinti savo naujausią interneto svetainėje apie e-commerce: lapo musicWhich apžvalgos ir geriausias nemokamai klaviatūros lapo muzikos sąrašus

Rašyti komentarą