KAIP \”FACEBOOK\” PRISIJUNGTI PRISIJUNGTI JŪS Į SAVO RINKĄ

parašė , 2012-01-19 22:12

Facebook Connect yra tipo duomenų perkeliamumo technologija, kuri leidžia “Facebook” vartotojams prisijungti prie trečiųjų šalių tinklalapiuose, paraiškų ir žaidimų sistema per “Facebook” tapatybę pagal patikimo autentikavimo procesą. Tai leidžia “Facebook” vartotojams jungtis prie keletą domenų be erzina pripildymo ilgas paraiškos formas.

Vienu paspaudimu Facebook Connect integracijos į jūsų svetainę daro jums, kaip geriau, dabar jūs turite kelis kliento duomenis, kurios jums bus prieinamos per Facebook sąskaitą bendrovė. Taip galite gauti naudos iš “Facebook”, ir jo didelis galia per jūsų tikslinė rinka, pasiekti jų efektyvumą.
Facebook Connect ne tik padeda pasiekti savo klientus, bet taip pat padeda nustatyti jų mėgsta ir pomėgius dėl tikrosios tapatybės geriausias vaizdas. Tai įmanoma dėl gyvų įrodymo būdas klientų ir taip, kaip jis elgiasi, analizuojama pagrindinę informaciją, vienas yra dėl “Facebook”, toliau pasakoja apie ji asmenybės, asmens vardas, draugai, jis buvo dėl šio socialinio tinklo įvykių profilio paveikslėlis yra suinteresuota nuotraukas jį akcijas/panašūs ir pranešimų apie arba prideda grupių.

Tai nėra tikslu; jūsų verslo gali dirbti gauti didžiausią dėmesį skelbiant Naujienos RSS profilyje, klientų, kurie naudoja “Facebook”, suteikiant iniciatyvus sąmoningumo jūsų klientai draugams. Jūs, kaip įmonės gali net gauti prieigą prie draugų, priklausomai nuo apie asmens privatumo parametrą nors, todėl tai rodo vieną iš savo produktus kaip dovana draugai asmenybės analizės arba savo produktą pagal savo kliento siūlo tinkinimo poreikius ir elgesys gali būti priimta geriausias duomenų.

Nors naujas klientas taip pat susieti save su esamų į draugų su Facebook, Facebook Connect. Jie aptarti ir dalintis savo nuomones geriausias su savo draugais ir bendrą klientų bazę, todėl jums greitai sužinoti apie naujausias tendencijas elgesį ir mąstymo pirmaujančių pirkti be vargo. Todėl, “Facebook” naudojimo tikslas jungiantis su draugais yra imamasi kitą lygį, per Facebook Connect, leisti savo klientams pasinaudoti jų draugai su jais, kur jie keliauja.

XFBML suderinamumo ateina patogu su Facebook Connect daro privatumą dinamiškos, todėl dabar klientas gali turėti laiku privatumo parametras iki gradacija, kai ką nors naujo atsitinka ar pokyčiai “Facebook” prašyti privatumo parametras išimtinę riebalų kiekis. Taigi ar jūsų klientas blokuoti draugas ar įkelti paveikslėlį, nauji parametrai gali būti įjungti suteikiant klientų pasitikėjimą naršyti ir dalintis be baimės.

Dėl to tampa verti pasitikėjimo aplinką, net statybos pasitikėjimo savo svetainę. Taigi, Facebook Connect gali geriau padėti kuriant ir valdant ryšius su savo rinkos jums.

Dabar problema, kad daugelis veidus, yra rasti eksperto, kuris integruoja Facebook Connect jūsų svetainėje su kvalifikuotoms touch, kad kažką daro savo svetainę išsiskiria.

Kurti Facebook Connect, kreipkitės į “Facebook” paraiškas plėtros, FacebookGuru ne kapitonas.

Rašyti komentarą