Pasitikėjimo ir saugumo, a.CA domeno vardą, reglamentuoja CIRA

parašė , 2012-01-19 08:36

Jei jūs ieškote jūsų įmonės Kanados domenų vardus, pirmiausia turite užsiregistruoti kad domeno vardo su į Kanados interneto registracijos institucija (CIRA), kuris yra organizacija, kuri yra atsakinga už išlaikyti įrašo visą Kanados domenų vardus. Tai visi domeno vardus, kurie turi plėtinį “.ca”.

“.Ca” išplėsti savo domeno vardą pabaigoje tikslas yra gauti savo svetainę internete pripažintos Kanados svetainėje. Tai taip pat atkreipia dėmesį kad interneto svetainėje buvo rezervuotas Kanadyjczyków tik. Pavyzdžiui, jei norite verslo logotipai dizaino svetainėje, tai tik Kanadyjczyków, tada būtų užregistruoti svetainės domeno pavadinimą su CIRA, kad “.ca” pabaiga papildoma šia.
Svarbu pažymėti, kad Kanados domenų vardų reglamentuoja, ir turi laikytis Kanados įstatymus, kurie taikomi interneto. Be to, Kanados domeno vardai bus užtikrintos nepriklausomų nacionaliniame registre.

Yra keletas registratorių, kad galite užregistruoti savo Kanados domeno vardą; Tačiau, jums reikia būti labai atsargūs pasirenkant registratorius. Labai pirmas dalykas, kad jums reikia padaryti yra patikrinti, jei Teismo kancleris yra įrašas su CIRA. Jei jie nėra, tada jūs žinosite kad jie nėra autentiški bendrovė.

Kitas dalykas, jums reikia atsižvelgti į yra kainodaros Kanados domeno vardo registravimo. Nepamirškite, kad kainos gali skirtis dėl skirtingų Registratoriai; Todėl, geriausiai pirkti maždaug už labiausiai prieinamas paketas. Patartina pasirinkti registratoriui, siūlo registracijos Kanados domenų vardus, šalia interneto priegloba.

Galiausiai, labai svarbu, kad jums pasirinkti patvirtinanti CIRA, ir siūlo jums yra puikus paketo registravimas Kanados domeno vardą registratorius. Kai galite užregistruoti savo domeno vardą su CIRA, jūs galėsite gauti savo domeno vardą, kuris žymi, kad jūsų svetainė yra tik Kanadyjczyków pabaiga papildoma šia “.ca” žyma. Pavyzdžiui, kai ieškote verslo logotipų dizainas, galite naudoti bendrovių su plėtiniu .ca pasitikėjimo ir saugumo Kanados kompanija.

Domeno grupė siūlo pasirinktinį verslo logotipai dizainas, kad bus paversti jums verslo idėją į atpažįstami markės. Padėti padidinti jūsų verslo domeno grupės taip pat turi parduoti didelį skaičių pasirinkite Kanados domenų vardus. Jie siūlo.CA domenai.Com domenai, priemokos domenus, Kanados domenų vardus, amžiaus domenus ir domenų vardų Kanada.

Rašyti komentarą