Nemokamai svetainių talpinimas paslaugas Mumbajus

parašė , 2012-01-20 16:22

Yra daug įmonės hosting, Mumbai, kuri žada teikti nemokamą svetainę prieglobos paslauga. Taigi, idėja išaugo labai populiarus tarp įvairių įmonių. Be to, interneto rinkos augimo padarė daugelį interneto bendrovių pasiūlyti free Web Hosting paslaugų Mumbajus. Po to, kai žinoti apie Hostingas pagrindinis klausimas kyla yra tai, kad, yra šio tipo Hostingas patikimi, kad ilgą laiką aspektas? Kai, bendrovės, siūlančios nemokamo hostingo daro pelną iš reklamos, tai kodėl net suteikusi sandėlį, nemokamas talpinimas klientams jie kreipėsi į pelningos įmonės. Free hosting gali būti naudingas naujas verslo, kaip tai gali išsaugoti kai kuriuos savo investicijų. Tačiau daugelis jų patirtis labai prastos paslaugas iš šių nemokamai įmones.
Ji buvo labai sunku pateikti gera techninė parama, pradžios. Taigi, nesvarbu, pasirinko nemokama arba mokama paslaugos kliento palaikymo komanda negalėjo padėti jums visiškai. Taip pat nebuvo lengva pateikti 24 x 7 klientų aptarnavimo, kuri atvedė į didelių nuostolių atveju, jei bet problema atsiranda išjungimo metu. Nemokama svetainė priegloba Mumbajus kitą pagrindinė problema buvo reklama. Siekiant uždirbti pelno, hostingo teikėjo, būtų paleisti reklama daug jų klientų svetainių. Tai taip pat padarė svetainėje webmasterzy paleisti lėtai. Tai naudojama panika tos svetainės lankytojų ir todėl jie būtų pasirinkti kai kurių kitų svetainių.

Dėl visų šių dalykas žmonių ne kaip pirmenybę teikti nemokamą tinklavietę, Mumbajus hosting paslaugų saugus žiniatinklio priegloba. Tačiau, ko pasikeitė šiandienos atnaujinto technologijų pasaulio. Paslaugų teikėjai, gali dirbti 24 x 7 klientų aptarnavimo, taip pat kaip jie įkelti mažiau skelbimus savo klientų svetainėje. Taigi jei norite žingsnis šiame interneto pasaulyje, pradedant svetainės per free Web hosting paslaugų, yra tikimybė, kad jūs gausite daug ir daug patikimesnės paslaugos iš šių nemokamai paslaugų teikėjų. Be to, jūs turite interneto prieglobos paslaugų pasirinkti iš tūkstančių. Tai tikrai paprasta kai jūsų darbą, ieško geros paslaugų teikėju.

Nemokama svetainė priegloba Mumbajus taip pat siūlo MySQL ir PHP palaiko ir geroms laikymo pralaidumo numerius daro juos gera paslaugų teikėjų. Jie net jums prieigą, cPanel, kad galite tvarkyti savo svetainėje sąskaitas. Tai daro juos geriausias paslaugų teikėjų, ypač naujų pradedantiesiems.

Rašyti komentarą