Žmonių išteklių užsakomųjų paslaugų bendrovių-A pašalinis produktas globalizacijos

parašė , 2012-02-13 16:25

Autsorsingas HR užduočių yra iš tikrųjų naudinga daugelis, ypač tiems, kurie mėgsta sutelkti dėmesį pagrindinių domenai verslą. Bet kas monetos turi dvi puses. Yra kai kurie rimtą problemų, žmogiškųjų išteklių užsakomųjų paslaugų bendrovių veido ir vėliau įsipareigoti keletas klaidų.

Žmogiškųjų išteklių, kaip savarankiškai aiškinamojo, yra susijęs su žmonių ir ne mašinos. Tai atskiras sritis, skiriasi nuo kitų verslo srityse. Žmonės yra labiau klystantis nei mašinos. Mes neturi turėti jokių nepagrįstų lūkesčius žmogiškųjų išteklių užsakomųjų paslaugų įmonėms, net jei jie įsipareigoja tai padaryti. Mes tiesiog tikėtis iš jų išlaikyti savo pareigas veiksmingai ir ekonomiškai.
Verslo savininkai arba valdytojai atsako tik už viskas vyksta į bendrovės. Todėl, neatsižvelgiant į tai, ar jūs užsakomųjų jūsų HR žmogiškųjų išteklių autsorsingas funkcijas, jūs turi ne aklai pasitikėti juos. Turite nustatyti savo tikslus ir padaryti vizualizuoti jūsų tikslas ir taip pat sekti užsakomąsias bendrovės veiklos. Autsorsingas bus ženklinami vaisių, tik tada, kai yra puikus komandinis darbas ir tarpusavio supratimą. Nekompetentingi vadovavimo palieka žmogiškųjų išteklių autsorsingas į lipnių padėtį ir trukdo jūsų verslo.

Turėtų būti aiškus kelias bendrauti tarp savininkų ir žmogiškųjų išteklių autsorsingas. Tai labai esminius spręsti problemas, kaip misguidance, klaidingai idėjų, kitų ryšių susijusiais klausimais. Sąlyčio taškus turi veiksmingai vykdyti savo pareigas, verslo vyktų sklandžiai.

Tačiau neturėtų būti pernelyg daug taškų kontaktus kaip tai gali lemti painiavos, kuriam už ką kreiptis. HR yra susijusios, problemų ar yra žmonių ir kartais sunku rasti. Verslo ir žmogiškųjų išteklių užsakomųjų paslaugų bendrovės turėtų būti pasirengusi susidurti su tokiais atvejais, kaip jie gali būti ne bet kada. Kompetentingos žmogiškųjų išteklių užsakomųjų paslaugų bendrovė bus pasirengti tokių situacijų ir procesą su jais susidoroti.

Rašyti komentarą