Naujesni domeno plėtiniai – jie gali padėti interneto saugumo?

parašė , 2012-02-13 17:54

Artimiausioje ateityje, tikrai padidintų aukščiausio lygio domenus, kad yra rasti internete ir mūsų susipažinę adresus (.com .org ir taip pat .info) būtų papildyti dešimtis ar net šimtus naujesni plėtiniai (.blog .sport, .music ir tokių.) Ši greitai ir greito išplėtimo ketina atsitikti dėl ICANN savo naują nepatentuotos Top-lygio domeno ar gTLD programa. Bendrovės turės galimybę pasirinkti ir taikyti savo unikalų pavadinimą, kad jie nori, ir jis atneš daug vartotojų pasirinkimą, taip pat technologinių naujovių spręsti interneto sistema. Kai kalbama apie interneto saugumo; jis sakė, palaikyti-up sistemos gerai.
ICANN organizacijos priežiūrą domenų vardų sistema numato naujas valdytojai, kurie ketina valdyti gTLD – ieškovė vadovas a taisyklių. Jame yra privalomi reikalavimai, kad bus remiamos domeno vardo sistemos saugos plėtiniu arba DNNSSEC apie kiekvieną gTLD prašymą šiandien. DNSSEC visiškai priklausys nuo bendrovės pasirinkimas ir daug bendrovių jau daro technologijos. Magistro laipsnį informacijos saugumas taip pat padės šiame scenarijuje.

DNSSEC bus vienas iš svarbiausių elementų, interneto adresai – pasitikėjimą. Domenai naudojant DNSSEC yra apsaugotas nuo žmogus-į-į-Vidurio grėsmių, skirtų pasiklausymo interneto sandoriais. Pasitikėjimą yra hierarchinę struktūrą ir visa tai veda prie patikimumo inkarą ar interneto šaknis, pasirašo ICANN su tinkamai apginti rinkinių privačiųjų raktų naudojimą.

Pagreitina procesą

DNSSEC diegimo, tarptautinėje arenoje yra dar tik pradiniame veiklos etape. 300 Aukščiausio lygio interneto domenų ir dauguma jų yra šalies kodas adresus kaip .uk ir baigiamas, tik 70 adresai yra naudojant DNSSC. Tik keletas antrojo lygio domenų, kaip “example.com” pasirašė proceso.

Kompanijų, kurie būtų užregistruoti su šia programa būtų tikrai dvigubo per ateinančius metus, kai gTLD programa atidarys naują plėtinius. Net naują gTLD registruotojų bus DNSSEC pasirengę teisę pradžioje. .Org pradėti 2009 m. buvo DNSSEC’s 1st vandenskyra metu dislokavimą; DNS šaknies pradėti pernai buvo 2-asis ir trečią būtų, .com pasirašymo. Naujas gTLD įdiegiant per ateinančius 2 metų neabejotinai bus 4. Iki to laiko tai atsitiks, daugelis turės ms informacijos saugumas, kuri labai padės saugumo sistemose.

GTLD reikalavimai bus priversti interneto infrastruktūros teikėjų padidinti esamą apsaugos lygį savo domeno plėtinių. Domeno valdytojų šalies kodus, kurios nepalaiko DNSSEC galėtų nuspręsti taikymo gTLD, taip, kad jie gali sudaryti šalies sostinėje arba skiriasi jų šalies kultūros regionas. Šiais plėtiniais ketina valdyti labai pačios infrastruktūros registras; Vienintelis dalykas, kad skirtumas yra tai, kad jie turi būti pakeltas, kad jos gali remti DNSSEC.

Daug saugios interneto bankininkystės

Nors aukščiausio lygio DNSSEC yra privalomas naujų registruotojams, gTLD, atskirų domeno registruotojui neturi įsipareigojimų pasirašyti antro lygio domenų. Kad ji paprasta, patvirtintų “dot nieko” registro pagal sutartį privalo prisijungti pasaulio grandinės pasitikėjimo, bet ir savo klientų, yra “example.anything registrantas nėra būtinai reikia užsiimti. Naujesnę registrų būtų nustatyti politiką dėl savo, kaip dėl įregistravimo procedūra yra pagaminti; tikimasi, kad kai kurie, o perduoti DNSSEC įsipareigojimų savo klientams.

Kiti gTLD pareiškėjai būtų tikrai laikytis žada gerinant jų saugumo lygius prisitaikyti jų klientų bazes. “.Bank” ar net “.broker” pratęsimo, jei ji patvirtina ICANN, būtų apribota naudoti tik tik į nustatytų bankininkystės ir brokerio adresus taip pat kaip “.museum” ir “.aero” yra tik apribotas muziejai ir tik aviacijos pramonei.

Vietoj, tiesiog įvesdami svarbių reikalavimų registruojant, bet .com domeno, pvz., elektroninio pašto adresą, ir kredito kortelės informaciją; .bank registruotojų būtų apdorojami nuodugniai patikrinimus ir patikrinimus prieš jiems savo domenų vardus. Registro operatoriai galėtų pasirinkti rinkos šių aukščiausio lygio domenus, saugios ir patikimos adresas, kur internete bankininkystės sandoris yra saugūs nuo kibernetinės erdvės pavojų, pavyzdžiui, sukčiavimo apsimetant tinkle ir kitų rūšių kibernetinio nusikalstamumo veiklą. Į DNSSEEC taps būdingų komponento ir gali tapti kita patikima piktogramą žiniatinklio naršyklės ir bet interneto procesai ir programos.

Aukštesnis apsaugos DNS reikia padidinti savo supratimą, todėl jį reikia labai profiliuotu ankstyvaisiais DNSSEC. Taip pat yra kitų informavimo transporto skatinti DNSSEC. Tai mažai tikėtina, kad įvyktų, jei naujesnės toliau – bald būtų pakeisti DNS saugumo kraštovaizdį tik vieną naktį. DNSSEC bus būtinas, nes ji skatins naujovių dėl taikymo lygiai ir taip pat pateikti daugiau užtikrintos domenų adresus. Ji taip pat padeda kad žmonės, kurie turi magistro laipsnį, informacijos saugumo yra komplektavimą šią saugumo sistemą.

EB Tarybos universitetas yra licencijuotos universitetas, siūlo laipsnių ir magistro laipsnius dėl saugumo mokslo internete. Laipsniai yra pripažinta visame pasaulyje ir gali būti naudojami bet užimtumo visame pasaulyje taip pat absolventai sertifikatus, kad jie siūlo. Su kompetencijos ir pasišventimo kaip pagrindines vertybes, daugelis specialistų ir laipsnis turėtojai turi išmokamos iš specifiniams šio universiteto programas.

Daugiau informacijos apie magistro laipsnius informacijos saugumo galima rasti >

Rašyti komentarą