Yra CO domenai tik A Bubble? Manau ne

parašė , 2011-10-10 12:01

Bet aš gali įsigyti c-c.co. Aš niekada apsvarstyti, tai ne aukščiausios tinkamą, palyginti su c-c.com. Man patinka c-c.co taip žymiai. Tai yra dar trumpesnė nei c-c.com. Kaip paplitęs pojϋtα domaining, trumpesnis rodo viršininkas.

keturi. Dabartinį rinkos parametrą taškas co yra aukščiausios ir patobulinti. Turiu pripažinti, ar. co registro veikia tiek keblus ir yra labai ne reklama. Jis plėtoja ir palaiko labai karšta taškas co sektoriuje. Kai jis ateina į būti šiek tiek šalta, ji priduria šilumą. Kitos milžinišką eiti Daddy per stūmimas co rato. Aš taip ekstazės apie co Daddy eiti panele super bowl pramonės. Shakira arba Sofia Vergara? Kas žino? Tačiau mes visi tikisi jį. Be šių, prekybos bendrovė Sedo didžiausią domeno yra planavimas ypač aukcione už taškas co
tikriausiai 6 paveiksle parduoti būtų įrodomas per kitą labai keletą mėnesių. Šios korporacijos investuoti tiek daug prekybos elektros energija ir believe.co bus augti daug ir daug daugiau žinomų.

5. Interneto vartotojai pritarė taškas co. Daug daugiau ir daugiau žmonių yra employing.co domeno apskaičiuojant svetainėje. Daugiau ir daug daugiau firmos use.co, kaip jų pagrindiniai svetainių arba padaryti gynybinės registracijos. Kai jums patikrinti alexa reitingą, daug ir daug more.co svetainių įveskite pirmaujančių 1 mln.Kai jums ieškoti Google tendencijos, kiek daugiau ir daugiau sąlygų apie ar. co yra ieškojote.

Ji atrodo, kad.Co domenas yra didelis nugalėtoją. Dotco domeno buvo pradėtas 2010 m. pradžioje. Registracijų prasidėjo prekių ženklų savininkams. Jie buvo suteikti pirmenybę apsaugoti savo prekės ženklą vardas vardai. Teisę po to, kai labiausiai didžiulis bendrovių įregistravo ne ar. Co, tai buvo laikas duoti žalia šviesa pagrindinio visuomenei. Naujas neto adresas buvo prieinami standartinės visuomenei nuo 2010 m. liepos 20. Tą patį dalyką vyko when.com buvo išleistas 1985 m.: jis buvo Pionierius, kurie įregistruoti savo naują interneto svetainių adresus. Kurie yra šių pionierzy?

Kad registruotojai

Frazė “pirmauja” apibrėžimas “Google” yra, tarp kai kurių kitų: „asmuo, kuris pradeda naują, dalykas reikalaujama, kad švino arba iniciatyva arba kurie dalyvauja naujų gerinimo. ” Psichologijos pionierių yra nurodyta kaip žmonės, kurie nebijo kažką, kartu su pradedant naują smulkaus verslo, iš kurių labiausiai so identifikuojama, kaip pramonės ekspertai sako, kad ji Nr tikimybė, nes nėra jokių (Pasauliniame Voratinklyje) sektoriaus jį. Kai mes gauti tai atrodo daug registruota dotco, tai atrodo teisėtu. Daug naujų URL turi peržvalgos terminai, niekas tinklalapyje, kai tikrinant, kaip praleisti-neturinčiu skiriamojo-a-kredito rezultatas-card.co ir canines-su-pratęstas-tails.co. Šį minutę aš neturiu visi skaičiai, bet kaip tik aš juos, bus kurti straipsnio tolesnę šio klausimo.

Prekių ženklus turėtojų

Žinau, kad daug prekių ženklų savininkų tinkamai registruotas naujo plėtinio. I identifikuota tarp kitų žmonių philips.co, samsung.co ir citibank.co ir ford.co. Bus jus nusimanančių apie šį naują pažangos domeno pavadinimas visatos ir paskelbia daugiau kaip greitai naujų ir naudinga informacija ir faktais ateina į daug.

Rašyti komentarą