Domeno tirpalas

parašė , 2011-10-10 11:42

Formavimas interneto svetainės strategiją yra pagrindines dalis beveik kiekvienas interneto rinkodaros strategiją. Įsigyti jūsų domeno pavadinimas būti pakankamai gera, kad taip pat jūsų įmonės iš a ženklų ir paieškos variklio optimizavimas rodinį, kuris baigiasi padidinti srautą ir verslo matomumas tinklapio, yra ne tik savaime kaip gauti pavadinimą iš skrybėlę. Taigi, kaip padaryti formΰ labai gerą planą ir būdų, kuriais bus jums stebėti, tai užtikrinti, jis tikrai yra experienceing tai pageidaujamų rezultatų?

Jos apie jūsų įmonės tikslų; ar yra problemų organizacijos? Kokie produktai būtų jums pasiūlyti? Kas sąvoka jums reikia išreikšti? Ar norite likti nepatentuotos arba padaryti prekinio ženklo. Apklausose svarbūs klausimai kaip tai padės nustatyti fondo patikimas domeno planą

Geografinę vietą, verslo ir taip pat savo rinkos taip pat gali būti labai svarbus veiksnys, į kurį atsižvelgta renkantis fantastinis svetainės adresas. Paieškos sistemų, pavyzdžiui, yahoo vietą, tam tikrų “koeficientas” dėl geografinių sričių tuo atveju, jei vartotojas yra iš pačios padėties; per jų bando pateikti tinkamiausius aukcionai jūsų klientui. Pavyzdžiui atveju, jūsų tikslinė rinka yra tik Anglijoje būtų daugiau gerai registrui a. co.uk svetainės adresą kaip vartotojams bus manote, jūsų svetainė yra daugiau labai svarbi jiems, palyginti su .net arba .us domeno. Tai ne tik prielaida arba, jei jūs kada nors ieškoti Nominet 2008 m. pramonės ataskaitoje, bet gera paieškos sistema internete jūs galėsite peržiūrėti kai kurių labai naudinga demografija ir ataskaitas per svetainės adresas pramonės ir tiksliai, kaip vartotojams atitinka su skirtingų aukščiausio lygio domenai arba TLD.

Search engine optimization ir interneto rinkodaros turėtų taip pat mačiau į prieš jums pirkti svetainę. Paprastai tai verta kalbėti su paieškos variklio optimizavimas ar interneto svetainė rinkodaros organizavimo prieš šokinėja į per giliai pabaigos ir plėtoti bet seną svetainę per pirmąją domeno vardą, kuris turi savo galvą. Jūs būsite nustebinti pagrindinis skirtumas, jis gali padaryti. Jie gali netgi rodo, įregistruotas keletą svetainių, atsižvelgiant į jūsų organizacijos tikslus.

Kalbant apie aš susirūpinęs, rafinuoti savo planus, geras domeno pavadinimą paieškos strategijos gali būti interesų yra pagrindinis, nėra antrinė bet interneto rinkodaros kampanijos dalis. Jis turėjo sklandžiai integruotis kartu su savo interneto rinkodaros pastangų, interneto rinkodaros ir JK pasirinkto serverio, jūsų organizacijos tikslus, “Google” patys ir galiausiai jūsų paskutinio vartotojai.

Rašyti komentarą