Web hosting perpardavėjas pakuočių Indijoje

parašė , 2011-12-25 16:05

Perpardavėjas Hostingas yra interneto prieglobos paslauga, kuri išskleidžia jo laisvos vietos standžiajame diske ir pralaidumo ir perparduoda web hosting. Jis yra neišvengiamai web hostingas paslaugos Indija savininkas, bet jis įgyja reseller web hosting service ir perparduoda tarpų asmenims ar organizavimą.

Perpardavėjas Hostingas paketas

Yra pasirinktys, galite pasirinkti iš kad galėtų parduoti web hosting reseller pakuočių porų. Pirmasis variantas yra jums veikia kaip priimančiosios, rinkodaros ir pardavimo web hosting reseller pakuočių sau. Kaip šią parinktį, jums taip pat bus atsakingas už valdymą vietos. Todėl, vartotojams būtų skambinti jums remti, ne bendrovės, kad jūs įsigijote iš interneto erdvėje.
Kitas variantas jums yra pirkti urmu suma interneto erdvėje ir pralaidumą jį. Tada galite perparduoti web hosting perpardavėjas pakuočių arba tačiau galite pasirinkti jį parduoti erdvėje. Jums turėtų sužinoti tipo talpinimas yra įjungtas. Be to turėtų vairuoti norite įvesti prieš pirkdamas perpardavėjas planas rinkoje. Toliau turėtų būti pranešama apie mokslinius aspektus atsižvelgiant į vietos diske, predomination plokštės ir juostos plotį. Jei esate smalsu pirkimo web hostingas iš bet kuri bendrovė, jūs turėtumėte patikrinti perpardavėjas planas, kurį jie siūlo nepakartojamą funkcijos ir nauda jums ir jūsų klientams.

Ką nusprendžia daryti, jūs norite turėti galimybę tinkinti pakuotes, kad jūs parduodate. Pavyzdžiui, daug interneto, hosting reseller pakuočių bus įtraukti paketą, vietos, ne mažiau kaip vieną el. pašto abonementą, sąrašus ir bandwidth ribos dydis, pavadinimas. Jei jūs ieškote dalykų, tokių kaip neribotą domenų, daugiau kontroliuoti savo perpardavėjas pakuočių ir skirta išteklius, tada turite paprašyti teikėjas yra susiję su, kaip jie nelaikomi pagrindinių paslaugų.

Gali tekti užtikrinti, kad bendrovės, jūs planuojate įsigyti interneto prieglobos perpardavėjas pakuočių iš pasiūlymų techninę paramą, kad galima rasti visą laiką, dvidešimt keturias valandas per dieną, septynias dienas per savaitę. Jums gali prireikti jį, ir jei nesate aukščiausio lygio ekspertų technologijų srityje, Jūs įvertinsite pagalbos, jei reikia.

Galite rasti savo poreikius bendrovė gali būti pigiausias bendrovė, bet jie tikriausiai bus viena iš geriausių hosting perpardavėjas Indija.

Rašyti komentarą