Jei pirkti domeno arba subdomenas?

parašė , 2011-12-24 15:50

Poddomen arba vieno domeno?

Jei turite klausimų apie interneto rinkodaros norėčiau jums atsakyti per straipsnio arba vaizdo. Panašiai, klausimą:

Google ir kitoms paieškos varikliai neskiria aukščiausio lygio domenus ir poddomen, tai patogu daug ALD vietoj, darbo su poddomen?

Pastaruoju atveju jūs ie jokių papildomų išlaidų.

Trumpas įvadas: subdomenas, domeno vardą ir aukščiausio lygio domeno

Dėl tiems, kurie nežino tiksliai ką tai reiškia žr. žemiau URL susitaria:

Geenen.com

* dienoraštis (žalia) yra subdomenas, taip pat žinomas trečiasis lygis, vadinamas; * Charles Geenen (mėlyna) yra domeno vardas, taip pat vadinamas antrojo lygio, vadinamas; * com (raudona) yra aukščiausio lygio domeno paminėti ALD arba kartais pirmasis lygis

Atsakymas: Kas yra patogiau

Aš manau, kad klausimas “neteisinga”, ir kurios čia yra painiojama su ALD domeno vardą. Tai tiesa, kad “Google” nes teoriškai jokio skirtumo tarp subdomenas arba domeno pavadinimą. “Google” mato du kaip atskiras svetaines, šiuo klausimu. Priklausomai nuo padėties

Teoriškai tiesa, kad tai pigiau pirkti domeno, ir kad pagal skirtingų poddomen pakabinti. Padaryti tokiu būdu, nes tik vienas domeno pirkti.

Aš galiu įsivaizduoti įvairiose situacijose, kai tai taikoma. Tarkime, kad jūs įdėti rūšiuoti regioninės geltonieji puslapiai yra, ir noriu atskirą domeno kiekvieno miesto imtis. Ji daro mažas skirtumas ar pasirinksite gids.nl-Amsterdamas, Roterdamo arba gids.nl amsterdam.gids.nl ir rotterdam.gids.nl. Žinai, tai galime pašalinti, kad raktažodžių turtingas domeno vardas yra “Google” vis dar šiek tiek daugiau vertės. Tai yra geriausias pasirinkimas?

Vis dar, aš visada turi savo abejonių daug domenų vardų maždaug tuo pačiu klausimu sukūrimo. Nes atskirų sričių (arba poddomen) reiškia, kad kiekvienoje svetainėje atskirai sukurti institucija (nuorodą pastatas, Linkbait).

Kalgaris Movers – Vankuveris Į Edmontonas Movers – Vankuveris, Vancouver Island Movers Vankuveris

Rašyti komentarą