Tiesiog nereikia juos keisti whois informacija.

parašė , 2011-11-13 09:46

Rasti svetainę, kad jums prieigą prie šių įrašų “raktažodžiai”whois paieškos”Google”. Pavyko tai įdėti kliento domenus į a mažmeninių klientų vardu. Kai keičiate savo elektroninio pašto adresą visada patikrinkite, ar galite prisijungti prie svetainės domeno vardą registratorius pirmą kartą ir įsitikinkite, kad jie turi naują el. laišką.

Negalima būti imtasi pagal šios apgaulės. Šiuos klausimus reikia atsakyti su “taip”. Don’t be stebisi, jei jūs niekada girdėjote apie savo registratoriaus, tai tik dar vienas požymių, kad jūs turite savo domeno per perpardavėjas ir jų asmens tapatybė bus rodomi taip pat whois įrašą.
Kreipkitės į savo perpardavėjas nedelsiant apie išleidimą domeno mažmeninės prekybos sąskaitoje jūsų vardu. Jei nesate įsitikinę apie nesvarbu, ar jūs savo domeno pavadinimas žymės jį registruoti domeno vardas dabar! I been doing apskaitos interneto dizaino daug metų, ir dažnai aš atrasti naujų klientų yra visiškai išvengiamų elgtis.

Deja domeno vardo, web hosting, mes tik tikrai prisitaikyti prie CPA ir apskaitos įmonių. Jį galima rasti visų internete, įskaitant savininko pavadinimas, adresas ir telefono numeris. Visus Registratoriai turi savo whois duomenų bazių.

Daugelis interneto pavaduojančius bus pasiūlyti rezervuoti domeno pavadinimą, tada apsisukti ir rezervuoti savo vardu, sąskaita, kurioje jūs negalite prieiti prie domeno. Mes padaryti šiek tiek mažiau pinigų, ir tai yra šiek tiek daugiau dirbti, bet mes manome, kad tai yra daug daugiau sąžiningai.

Išskyrus atvejus, kai registrantas naudoja privatumo paslauga, kai jie gauti domeno savo turimus duomenis yra visos visuomenės įrašą. Jūsų domeno vardas yra jūsų nekilnojamojo turto dėl interneto. Tai paprasta užsiregistruoti savo domeno ir bus užtikrinti, kad galite laikyti savo adresą kontrolės net tada, kai pakeičiate svetainės teikėjams. Kai rasite vieną tik pateikti ieškote iki domeno vardą. Jei kada nors klientams norite pakeisti pavaduojančius, tai gali būti domeno su jais tai man tiek daug, kaip a “kaip galima padaryti”. Įkurta įmonė yra neapsaugota. Net jei jie tiesiog nori mane blokuoti ir turėti savo domeną manged in-house IT asmens tai lengvai padaryti be konsultuotis man ir elgetauti leidimo.

nuoroda: tiesiog neturi juos keisti whois informacija.

Rašyti komentarą