Sudėti puslapius jūsų naudai turi būti Nr. 1 dėl \”Google\”

parašė , 2011-11-12 23:02

Visi labai gerai ją Nr. 1 dėl “Google”, bet ne sustabdyti ten… turėtų būti Nr. 2, Nr. 3, Nr. 4 ir t.t…. turėtų turėti bendrą dominavimą paieškos rezultatus pagal jūsų raktinius žodžius. Skaityti šį trumpą straipsnį, kaip jis parodys jums, kaip turėti bendrą dominavimą paieškos rezultatus pagal jūsų raktinius žodžius.

Svarbu pirkti ir sukurti raktažodžių sunkiųjų papildomo interneto svetainėse kapitalizacija žodžiai ir frazės vartotojai faktiškai tipo į “Google” paieškos.

Tarkime, kad, pavyzdžiui, pirktos ar pastatytas keletą sričių, visi buvo optimizuotas jų konkrečius tikslinius raktažodžius.
Dabar to, jums buvo taikyti daug kitų idėjų ir turinio į savo pagrindinėje svetainėje su papildomų atskirų interneto puslapius, susijusius su jūsų raktiniais žodžiais.

Šie puslapiai pastebėjote paieškos varikliai ir turi aukštą reitingą Google.

puiku, puikus! Taigi kas nutinka toliau?

Dabar jums bus turi suprato, kad jūsų puslapis yra ne nebūtinai labiausiai atitinkamą puslapį kiekvienam lankytojui. Taigi būti tikri, kad jums yra optimizuoti kiekviename iš jūsų svetainėje, kad Raktažodis Paieška atitinkamo puslapio grąžinama “Google”. Tai pirmasis žingsnis link atsižvelgiant pasaulyje.

Ką jūs norite būti siekis yra ne tik būti Nr. 1 dėl “Google”, bet savo kiekvieno puslapio ir kiekviena nuoroda į natūralios ir ekologiškų vietos. Idealiame pasaulyje, jūs norite bendrą dominavimą paieškos rezultatus atitinkamus raktažodžius.

Naudojant papildomas svetaines ir optimizuoti kiekvieno puslapio svetainėje, jūs siūlote ieškovas, naudojant jūsų raktažodžiai, veislės turinį iš įvairių atskiri ir nepriklausomi, bet susijusią ir svetaines ir tinklapius.

Nesvarbu, kuris iš vartotojo nusprendžia dėl spustelėkite, jūs turite spyna ant jų ir konkurencija yra būdas, sąrašą… tikriausiai net, veikia.

Svetainės optimizavimas yra, pavadinimas žaidimo įtraukiant kelias papildomas svetaines su strategiškai paieškos optimizavimo metodus, kad matyti judėjimas jūsų reitingą. Kaip galite įgnybti savo svetainę, jūsų konkurentų įgnybti savo svetainę. Tai kodėl ant jūsų laurų yra neįmanoma. SEO (Search Engine Optimization) yra linkęs būti priklausomybę įpročiai… jums reikia atlikti jį vėl ir vėl arba kas nors ketina know you off viršų vietoje.

Štai patarimas jums padaryti pradžioje, jūsų pastangas tapti interneto rinkodaros specialistas.

Jei jums veikia “Elektroninė prekyba” svetainės, vienas, kad generuoja pinigų, apsvarstyti galimybę pradėti keletą naujų svetainių su skirtingų domenų vardus ir skirtinguose, bet susijusiuose raktažodžių rinkinį. Šių standartinių SEO praktika pvz., padavimo pavadinimą, aprašymą, raktažodžius ir teksto įstaiga laukai… ir naudojant raktinius žodžius, teisingai vietose, jums bus nustebinti savo padidinti puslapio reitingą. Minimali investavimo, galėsite turi daug puslapio reitingą viršuje “Google” paieškos rezultatų puslapyje. Tai kaip sudėti puslapius jūsų naudai turi būti Nr. 1 dėl “Google”.

Siekiant padėti jums, aš ir toliau pateikti patarimai ir metodai, turi gauti ir pasimokyti iš mano eiti su rinkos partneriais tapo interneto verslininkas. Kartu, šie patarimai bus pateikti eismo formulė, kuri bus pagerinti jūsų puslapio reitingą ir kvalifikuoti disko veda į jūsų svetainę.

Rašyti komentarą