Statybinės medžiagos ir statybos įvertinimas

parašė , 2013-01-05 10:26

Daug naujų naminių savininkų, besiruošiančių naujų namų statybai, mano, kad, kai jie perka planų komplektą medžiagų sąrašas yra įtrauktas. Faktai yra, kad tai iš tikrųjų reta. Dauguma architektų, projektuotojų, ir projekto rengėjų neparūpina jų savo planais.

Kuris atidaro kitą profesiją, pavadintą “Statybos Įvertinimas”. Statybos vertintojas yra profesionalas, ne skirtingai nuo buhalterio, kuris yra pažįstamas su architektūriniu piešimu. Su tomis žiniomis jie sugeba apskaičiuoti skirtingus rajonus pasiūlytų namų ar komercinės struktūros nuo užbaigtų pastato planų ir paskui tiekti tikslų sąrašą medžiagų, kurios bus panaudotos, kad Konstrukcinės medžiagos.

Metodai kuriuos jie naudoja panėšėja į kitą pavyzdį:

Leidžia sako, kad mes turime pastatą, kur užpakalinė siena yra penkiasdešimt šešios pėdos. Kai mes dauginame šį matmenį dvylika colių, kuris yra, kiek colių mes turime kojoje, mes randame, kad mes turime šešis šimtus septyniasdešimt du colius. Mūsų du prie keturių vinių su didele galvute yra šešiolika colių atskirai, tokiu būdu mes dalome šešis šimtus septyniasdešimt du colius į šešiolika colių, ir mes užbaigiame su keturiasdešimt dviem vinimis su didele galvute.

Anksčiau minėtas pavyzdys ir panašios formulės būtų tada panaudoti visur visoje struktūroje, kad sužinotų, kiek grindų sijų, plukdytojų ar išvaržos tvarsčio, mūrijimo bloko, sheetrock ar apmušančios plokštėmis sienos, stogas ir grindų paklotas, ir taip toliau, Konstrukcinės medžiagos.

Tada kiekvienas Konstrukcinės medžiagos ir perprantančios įrangos būtų įskaičiuotas greta elektros instaliacijos ir jų sujungėjų ir vamzdžių vandentiekininko darbui ir jų ryšiams. Elektros instaliacija būtų išmatuota, naudodama planą skaičiuoti, kaip toli kiekviena talpykla, jungiklis, ir šviesa yra nuo vieno kito duodančio tik truputį papildomą, kad įsitikintų, kad yra pakankamai darbui. Tas pats metodas būtų panaudotas vamzdžiui, panaudotam vandentiekininko darbo statyboje.

Windows ir durys būtų taip pat įskaičiuoti vienas po kito greta bet kokio kito specialaus pasiūlymo, apkarpo ir Izoliacinės medžiagos.

Rašyti komentarą