Elektroninių tablečių rinkimasis: klausimai apgalvoti

parašė , 2013-01-01 07:07

Įžanga: yra daug sudėtingo apsvarstymo, kad įvertintų, perkant brangią Planšentiniai kompiuteriai. 1) Tikslas, 2) Valdydamas Sistemos Platformos Pasirinkimą, 3) Kaina, 4) Paraiška, Pirkdamas (Apps), ir 5) Ilgaamžiškumas, Praradimas, ir Pakeitimo faktoriai.

Pats “tabletės” vardas reiškia “paprastą skaitymą ir prieigos rašymą”. Tai gali būti teisinga, bet yra daug klausimų, kuriuos jūs turite užduoti prieš investavimą į tabletę sau savarankiškai ar jūsų vaikui.

Kad prasidėtų nuo, su iPad – Planšentiniai kompiuteriai susižavėjimas, yra daug versijų ten įgūdžio lygmenų įvairovei. Tai tampa tabletės revoliucija, kadangi naujos operacinės sistemos pasirodo, kad konkuruotų su Obuolio įsakinėjimu iOS, ir dabar jų nauju O X “Pumos” operacinis sistemos interfeisas, išeinantis netrukus.

Tabletės prietaisas yra dabar perkamas šalia kitų ekrano vienatipių parduotuvių, kurias vidutinis namų ūkis turi savyje: televizijos, darbalaukis, netbooks, nešiojamieji kompiuteriai, ir protingi telefonai. Kad būtų tikslesni, kiekvienas asmuo, vyras, moteris ir vaikas gali kiekvienas valdyti, ir padalyti jų laiką, tarp kelių tipų ekranų, vienatipėse parduotuvėse. Jie yra net pritaikomi į mūsų automobilius. Net, interneto televizija yra čia.

Tabletės yra revoliucijos prisilietimo studijavimo prietaisas, kadangi studentai gali perskaityti ir studijuoti naują medžiagą su čiaupu piršto, maždaug metų trejų metų amžiaus. Jei jūs būsite suaugęs ar paauglys, kuris naudojo Protingą Telefoną per daug metų, persikeldamas į prisilietimo ekrano interfeisą bus paprastas. Tabletės atrodo kaip outsized “Protingas Telefonas”, su prisilietimo piktogramomis, ir jie duoda jums didesnį ekrano dydį. Įvairios paraiškos yra suprastos, ir kur jie ima jus tam, ką jūs turite žinoti.

Yra klausimo dėl to, kaip “sunki pareiga”, kuria tabletė yra intensyviam verslo funkciniam dokumento vartojimui, ir sukūrimo pristatymui, ar ar tai geriausia klasėse ar namų ūkyje. Palyginti stalinio asmeninio kompiuterio ir Planšentiniai kompiuteriai naudojimą: Su Windows PC jūs turite turėti reikalo su pradžios meniu, pelių atidarymu ir uždarymu apibrėžtų langų, bato viršuje laikas, ir žinynai. Tai tampa kompiuterių sesija.

Su tabletės prietaisu, jūs pradedate paraišką, ir jūs naudojate tai app nedelsiant. Štai ir viskas. Jūs neturite mokyti kompiuterio ar keyboarding naudojimo, kad panaudotumėte Matematiką ar paraiškos Skaitymą. Ir, tai maža, labai portatyvu. Tai yra didelis Dell kompiuteriai .

Rašyti komentarą