SMS internetu

parašė , 2012-09-17 14:56

Trumposios tekstinės žinutės internetu: kodėl rinktis mūsų bendrovę? Trumpai apie mūsų siūlomą paslaugą

Šiais amžiais, asmenys taupydami praranda realistiškai visus malonumus bei rinkdamiesi pigiausias galimybes, panašu praranda malonumą gyvuoti. Senatvėje buvo sakoma, jog tik persona žmogų gali suvokti, dėl to mūsų kompanija stengiasi, jog, net bei sunkiu laikotarpiu, žmonės palaikytų ryšius tarpusavyje ir šnekėtųsi kaip įmanoma mažiau. Galima sakyti tai bei buvo viena iš daugelio priežasčių, kodėl žmonės naudojasi mūsų paslaugomis ir lieka patenkinti. Taigi šiame straipsnyje norėčiau kiek konkrečiau pristatyti mūsų bendrovės siūlomas pasiūlymus, tarifus ir parodyti, jog pasaulyje dar yra malonumų, kurių nepasisavino šiuolaikinė valdžia.

SMS internetuKaip galėjote išmąstyti, mūsų įmonė siūlome SMS, tai esti SMS internetu siuntimą išties mažesniais tarifais, negu siūlo didieji telemunikacijų gigantai. Reikalavimai naudotis mūsų paslaugomis – itin maži. Tiesą sakant, jų praktiškai nėra, nepaisant, jog verta turėti nors penkis litukus mūsų balanse, kas leistų Jums išsiųsti 125 tekstines žinutes.

Taip pat, siūlome dirbti kartu – galime įrašyti mūsų SMS siuntimo funkcijas Jūsų internetiniuose puslapiuose – šiuo būdu, sulauksite papildomo populiarumo, daugiau aktyvių ir perspektyvių naršytojų. Apibusė nauda yra reikalinga ir neatsiejama nuo šių dienų verslo, taigi, dėl ko ja nepasinaudojus?

Turbūt nesumeluosiu, jei manysiu, jog SMS internetu – visais įmanomais būdais surištos su mūsų asmeniniais gyvenimais. Retas kuris „paleidžia“ mobilųjį iš rankų ilgiau, nei porai valandų, ar nesiteikia kreipti dėmesio į nenustygstantį telefono signalą. Mes visiškai suvokiame, kad siųsti SMS internetu pagalba esti nemažai patogiau, kad ir kaip būtų permokėti čia taip pat nereikėtų – juk galima rinktis mūsų pasiūlymus ir džiaugtis kokybės, kainos ir patikimumo geriausiu santykiu.

Taip pat, mūsų firmos pasiūlymai nepaprastai tiktų civiliams, ypač jaunesniems asmenims, mėgstantiems pašmaikštauti. Esu tikras, kad iššoko klausimas – „kokiu būdu?“. Mūsų firmos siunčiamos žinutės skolina progą būti anonimiškais, nes yra išeitis pateikti ne tik Jūsų tikrąjį numerį, bet bei kompanijos pavadinimą ar tiesiog kokį juokingą pavadinimą. Nekalti bandymai pašmaikštauti gali tapti gyvenimo atradimu ir viena įsimintiniausių įvykių Jūsų gyvenime.

Jei dar neįtikinau, kodėl vertėtų naudotis mūsų siūlamomis paslaugomis, įvertinkite teiginį – šiek tiek Jūs sutaupytumėte atliekamų pinigų, kurios būtų įmanoma leisti „į kairę“ ar „į dešinę“ kryptį, naudojant mūsų kompanijos pasiūlymus? Greičiausiai suma, laikui bėgant, taptų didelė. Mes nepaprastai suprantame, kad SMS žinutes – neatsiejamas dalykas kiekvieno lietuvio pasaulyje, sutaupykite čia – džiaukitės išlaidomis kitur.

Plačiau apie SMS siuntimo paslaugą: http://sms.add.lt/

Rašyti komentarą