Estetinis plombavimas Kaune

parašė , 2012-06-21 20:36

Tikriausiai niekam nėra paslaptis, jog šiais laikais grožis, mada, estetika yra kaip niekada svarbūs. Daugelis rūpinasi savo drabužiais, šukuosena, aksesuarais. Kitas kasdien pastebimas žmogaus palydovas – dantys. Jie matomi ir kalbant, bendraujant, ir valgant, ir šypsantis. Jeigu dantys tvarkingi, tuomet jie atlieka prabangios puošmenos rolę. Tačiau ką daryti, jeigu šis burnos ertmėje esantis organas nėra toks, kokio norėtųsi?

Jei norima turėti gražius dantis verta išbandyti paslaugą, pavadinimu estetinis plombavimas (Kaune). Tai jau tapo odontologijos kasdienybe. Anksčiau kreipiamasi būdavo dėl to, kad norėta juos išsaugoti sveikus. XXI a. reikalai tvarkomi kiek kitaip.

Prieš estetinį plombavimą atliekama profesionali burnos ertmės higiena. Proceso nuvalomi įvairūs nešvarumai, o dantys nupoliruojami pasta. Kai žmogus pageidauja, dantys gali būti ir išbalinami. Plombinė medžiaga parenkama pagal tai, koks danties paviršius pažeistas, kokio tikimasi vaizdo.

Estetinis plombavimas – galimybė atkurti prarastus danties audinius. Viskas atliekama taip skrupulingai, jog savo spalva, forma, skaidrumu ir kitomis ypatybėmis dantys prilygsta natūraliems.

Estetinis plombavimas nėra nepatogi procedūra. Gydymo metu pašalinami demineralizuoti danties audiniai. Gydymo vieta apsaugoma nuo seilių (naudojama guma, kuri nepraleidžia drėgmės).

Kiek laiko atliekamas estetinis plombavimas? Tai priklauso nuo keleto veiksnių (nuo to, kiek dantų reikia atkurti, nuo darbo sudėtingumo). Jis gali trukti apie 5 – 7 valandas.

Ar sunku prižiūrėti dantis po estetinio plombavimo? Tiesiog juos reikia valyti, reikia nepamiršti pasirūpinti tarpdančiais. Geriau naudoti minkštą dantų šepetėlį ir pastas be stipresnių abrazyvinių medžiagų. Priešingu atveju greičiau dingsta blizgesys.

Estetinis plombavimas – procedūra, kurios poveikis gali trukti 10 metų ir ilgiau. Žinoma, tai priklauso nuo to, kaip žmogus rūpinasi burnos švara.

Estetinis plombavimas suteikia žmonėms džiaugsmą, spindėjimą ir grožį. Tiesiog privalu žinoti, jog daug ką lemia paciento rūpestis. Jei gydytojai darbą atliko nepriekaištingai, o pacientas netingi valytis dantų, šypsena džiugins ilgus metus.

Rašyti komentarą