Geriausi ir blogiausi laikai važiuoti į Europą

parašė , 2012-09-23 14:16

Planuodamas jūsų Europos kelionę, tikrinkite savo atvykimą ir išvykimo datas ir pamatykite, jei jie atsižvelgia maksimalus, ne piko ir peties kelionės periodai.

Piko periodai yra laikai, kai dauguma keliautojų musės ir iš šalių ir šitų periodų paprastai sutampa su mokyklinėmis šventėmis, Kalėdomis, Velykiniai ir Naujieji Metai. Šalis į kurią jūs skrendate taip pat turės piko periodus, unikalius tai šaliai, taip lauks skrydžių ir sutarimo būti sunkiai rezervuotas ir bilietai būti brangesnė. Šis piko periodas apskritai dengia gruodžio pabaigoje į sausį kada orai vėsesni (dėl Kalėdų sezono) ir birželio pabaigoje į rugpjūčio galą (vasaros lūžis), kada šilčiau. Kelionė per Kalėdų šventes gali būti sudėtinga kaip lėktuvo bilieto kainų pakilimas ir slidinėti, poilsio vietos pradeda imti per didelę kainą. Visuomeninis transportas yra taip pat sumažintas daugumoje rajonų kadangi tiktai keli traukiniai išvyks per Kalėdas. “Peties periodas” yra pavasarį ir ruduo ir žemi ar “ne piko” periodai yra paprastai likusius mėnesius ir žiemą.

Jei jūs turite tiktai ribotą laiką, kad pamatytumėte Europą, jūsų geriausias pasirinkimas turi skristi ir lauke per peties periodą. Kainos yra beveik su jų žemiausiomis sąlygomis, ir kelionės sąlygos yra didelės todėl, kad jūs galite išvengti minių ir perįkainojimo. Jei jūs turite daug laiko tausoti Europoje, pabandykite skristi ne sezono mete, kai mokesčiai už važiavimą yra pigiausi, tokiu būdu jūs turite daugiau pinigų, kad pasklistumėte jūsų buvime. Tai yra visada gera mintis pradėti tikrinti airfares prieš 3-4 mėnesius prieš tai, kai jūs išvyksite. Avialinijos pradeda nukainoti, kad apdovanotų anksti bookers ir yra daug laiko laukti, jei jūs manote, kad jie yra per aukšti. Pigiausios bilieto kainos galėtų pakilti ant tinklo ar jūsų bilietų kasoje bet kuriuo metu. Ir tuo metu, kai jūs esate tame, įsitikinkite, kad jūs jau rezervavote savo sutarimą 6 savaitės į 2 mėnesius anksčiau, negu jūs išvyksite. Tai yra gera mintis rezervuoti viešbutį jūsų atvykimo ir išvykimo dienas. Kiti gali būti rezervuoti po to. Taip pat, nepamirškite tikrinti dėl kelionės pavojų ir atnaujinimo. Jūsų vyriausybė ir draudimo bendrovė galėtų nupiešti liniją, jei jūs lankote tam tikrą teritoriją, jie įspėjo jus apie. Būkite informuotas apie pavojus ir sukilimus šalyje, jūs lankote ir darote paskutinės minutės atnaujinimą, kad tikrintumėte sąlygas tiesiai anksčiau, negu jūs išvyksite.

Daugumai užgrūdintų keliautojų, geriausias laikas, kad pamatytų Europą yra nuo balandžio iki birželio ir rugsėjo į spalį, kai oras yra vis dar šiltas, nors orai Vilniuje dar pakankamai vėsūs.

Priešingai, vienas blogiausias laikas aplankyti daugumą Europos dalių (ypač vakarų ir pietų šalys) yra rugpjūčio mėnuo. Tai yra, kai daug europiečių palieka ir ima savo šventes kaimyninėse šalyse be to. Miestai gali būti palikti ir todėl, sutarimo kainos padidina ir radimas, kad lova gali būti labai sudėtinga. Autobusai ir traukiniai bus dažnai pakuojami, ir tai gali būti kova, kad gautų vietą tuo metu, kai jūs kertate šalis. Net dauguma turistinių parduotuvių ir svetainių gali būti uždarytos todėl, kad savininkai nuėjo atostogaujant be to! Yra mažai abejonių tą liepą, ir rugpjūtis yra labiausiai užsiėmę turistiniai mėnesiai Europoje (daugiausia dėl amerikiečių atostogas), ir reikalingas daug kantrybės ir pinigų. Išvenkite šiais mėnesiais tiek daug, kiek jūs galite. Jei jūs iš tikrųjų turite važiuoti sezono įkarštyje, jūsų geriausias veiksmo kursas turi nesiartinti prie pagrindinių miestų ir pasirinkti esančius ne take miestus ir kaimus ir leisti sau malonumą vietinėje kultūroje.

2 atsakymų į “Geriausi ir blogiausi laikai važiuoti į Europą”

  1. Keliaujant į Europą svarbu gera nuotaika ir patogi kurprinė.

  2. Karolina says:

    Mes skridome į Norvegiją pas sesę mano, tai negalėjome pasiimti viso bagažo, kurio reikėjo. Gerai, kad greitai susiradome siuntinių prastatymo įmonę į Norvegiją. Išsiuntėm, mes nuskridom sekančią dieną gavome sveiką siuntą su lauktuvėmis sesei.
    https://www.siuskpigiau.lt/pristatymo-regionai/europa/siuntu-pristatymas-i-norvegija

Rašyti komentarą