Projekto valdymo – ingredientų, kad padaryti sėkmingą kampaniją

parašė , 2011-10-11 17:10

Realus projektų valdymas yra ne apie touting Jūsų inteligencijos, bet rizikai valdyti, formavimas sritį ir projektavimas puikus planą vykdyti projektus veiksmingiausiu būdu. Yra projekto vadovas, jums bus dalyvaujančių keletą skirtingų epizodai per savo pažangą. Projekto valdymas yra disciplinos ir metodiką, kuri yra skirta planuoti, organizuoti, užtikrinimas ir valdymo išteklių, žmonių ir infrastruktūros pasiekti sėkmingai baigti projektai, tvarkoma. Yra projekto specialistų paklausa kalbos i kilimas ir bendrovių yra tikrai ieško paįvairinti projekto valdymo vertikalių įvairios srityse.
Projekto valdymo sistema yra sukurti ripples verslo arsenalus ir žymėjimo pasakyti visoje visų profesijų. Tačiau tai nėra tortas vaikščioti ir todėl turi būti nagrinėjami didžiausias veiksmingumas.

Pažvelkime į kai kurių geriausių principais, kurie gali užtikrinti sėkmingą projektą ir tam tikrų verslo augimą:

* Labiausiai didelių matmenų projekto sėkmės užtikrinant aukštos kokybės produktų dėl nurodyto laiko tai yra biudžeto draugiška.

* Ji yra atsakinga įrišimas ir projekto vadovas suprasti šio tikslo visoje komanda. Paprastas? Projektai turi būti apdorotos skubos galvos. Jūs tiesiog negali būti laggard kartu su profesionalaus projektų paskyrimas. Jie turi judėti pirmyn, kiek įmanoma tuo pat metu išlaikant bėgių kelio reguliariai statusą patikrinimus, susitikimus ir priminimus. * A gerai suprojektuoti ir laiko išbandyta projekto gyvavimo ciklo yra projektas, stuburo, prieš jį pradedant.

* Visi projektų rėmėjai ir su juo susijusios suinteresuotosios šalys turi būti tiesiogiai dalyvauti ir dalyvauti projekto pažangą ir patvirtinimus. Tai sukuria daugiau skaidrumo ir labiausiai profesionalių būdu visada yra surūšiuoti dalykų.

* Padaryti ryškus vaizdas, jūsų nuolat veikia ir atlikti projekto valdymo rezultatus. Neaiškus aprašymai ir bet kuriuo atveju pavyzdžiui sąnaudos arba išteklių ar net savalaikiškumo būtų veiksminga. Laikykite jį skaidriai ir aiškiai visais pagrindais.

* Visada išbandyti ir išlaikyti nuoseklias ir kontroliuojamos raidą. Negalima pereiti į ką nors, kad yra ne pasiekiami ir galiausiai reikia padaryti jas reikėjo remontuoti. Kad kramtukai jūsų laiko daryti didelę pažangą savo projektus. Taigi, visada išlaikyti pusiausvyrą komanda efektyvumą ir projekto augimo.

*, Vykdomi projektai turi būti ištirta ir atsižvelgiant ženklas iš viršų institucijos iki jos eiti gyventi ir darbo. Projekto valdymo sprendimai, turi lydėti rėmėjai, suinteresuotųjų patvirtinimus ir parašai.

* Projektų vadovai turi įsitikinti, kad geriausia crme partijos yra samdyti konkrečiam projektui, siekiant gaminti didesnį veiksmingų rezultatų. Daugelis kvalifikuotų, patirties ir jos turėtų būti imamasi laive Jungtinės komanda pažangos.

* Viršų valdymas turėtų būti aktyviai dalyvauja nustatant prioritetus ir nustatantis kriterijus projektų atrankos ir finansavimo, išteklių paskirstymas ir įkainius ir didelio prioriteto segmentus projektų.

BIZixx: Projektų valdymo programine įranga, su BIZixx jūs galite tvarkyti savo klientams, projektų, užduotis, dokumentus, sąskaitas-faktūras, kvitai way smarter. BIZixx taip pat siūlo pokalbis funkcija ir miniCRM ir yra daug protingas funkcijų galima į sistemą, kuri padeda greičiau naudoti šią sistemą. Galite gauti prieigą prie visą versiją laisvą per 2 minutes! Patikrinkite, ar Interneto projektų valdymo sistemai.

Rašyti komentarą