Patikima ir pigių hosting HostMonster apžvalgos

parašė , 2011-10-11 11:57

Vienas iš pigių Hostingas prieinama galite pasirinkti HostMonster hostingo teikėjo, jie siūlo labai mažas pigiausių priėmimo normas kaip specialus pasiūlymas $5.95 kiekvieną mėnesį. Jie siūlo daugiau kaip 750000 domenai, talpinimas sprendimus ir daugiau nei 10 metų kokybės prieglobos paslauga patirtį. HostMonster turi atlikti daug apdovanojimų, tokių kaip labiausiai patikimas Hosting, geriausių klientų aptarnavimo, biudžeto Hostingas, geriausias Web Hosting, geriausias ir daug daugiau. Jūs galite priimti sprendimą apie HostMonster iš mano priegloba apžvalgos žemiau.

• Lengva valdyti: HostMonster suteikia daug priegloba valdyti programinės įrangos valdymo skyde padėti klientui patogiai naršyti svetainėje ir kurti svetainę, galite sukurti dienoraštį 1 minutę tik 1 spustelėkite naudojant Fantastico cPanel
Jie teikia beveik visų žinomų scenarijus, cPanel su 1 spustelėkite įdiegti kaip dienoraštis, Joomla, vaizdo galerijos, forumai, WordPress, Drupal, krepšelis, ir t. t. Visi yra labai paprasta naudoti.

• Web Hostingas ypatybės: HostMonster turi reputaciją, yra tik vienas Hostingas planas, bet viskas įskaičiuota, visiems jums reikia paleisti savo svetainę galima rasti HostMonster: un-limited pralaidumo, hosting domenų ir interneto erdvėje, HostMonster hosting sąskaitą. Privatumo amžinai ir nemokamą domeną, FTP sΰskaitos, Neribotam laikui e-mail, 100 MySQL duomenų bazių, Perl 5, PHP 5, Ruby, Python, ir kt.

• Patikima ir biudžeto: HostMonster siūlo specialią promo kaip $5.95 per mėnesį; Ši kaina yra labai žemas hostingową rinkos. HostMonster pažadėjo ne laiku garantijos, 99.98 procentų, bet atrasti jų faktinį ne laiku gali pasiekti esant 99,95 procentų, po to, kai aš naudoti savo hostingo paslaugų arti trejus metus, mes visi žinome, Hostingas ne laiku – tai kas.

• Bonus funkcijos: nemokamai PPC reklamos kreditai su $50 Nemokamas Google kreditų ir $25 nemokamas Yahoo kreditų padidinti jūsų svetainės lankomumą:. E-komercijos funkcijų, pavyzdžiui, SSL Secure Server, Agora krepšelis, OS-Commerce Shopping Cart ir tt, kurie gali padėti plėtoti savo verslą internete saugiai ir lengvai.

• Geriau klientų aptarnavimo: HostMonster siūlo 24 valandas pokalbis ir telefoninis klientų aptarnavimo ir užsakomos laukimo laiką mažiau nei dvi minutes. Ji taip pat siūlomi kaip el paramos, internete remiant bilietus, Nemokama linija JAV viduje paramos ir žinių bazės internete per. Jis yra vienas iš kelių Web Hosting bendrovėms, kurios remti akk Nastroić gyvas pokalbis padėti vartotojams išspręsti visus klausimus, turite.

• Saugumo ir garantijų: jis yra geras pasaulinio lygio duomenų centras su ° C-48 stuburą-ryšį; jie taip pat remia UPS maitinimo atsargines / atsarginis generatorius ir Quad procesorius efektyvumo serverių, kad jūsų duomenų saugumą. HostMonster taip pat teikia Trisdešimt diena pinigų grąžinimo garantija be problemų, galite atšaukti savo priegloba bet kuriuo metu be anuliavimo mokestis per daug!

Rašyti komentarą