Programinės įrangos kūrimo paslaugos

parašė , 2011-11-14 19:30

Kai kurių pirmaujančių programinės įrangos kūrimo paslaugas gali apimti platų programinės įrangos plėtros darbų pvz., pasirinktinės programinės įrangos programavimo, kompiuterio programinės įrangos kūrimas, programinė įranga ir gerinimu, programinės įrangos kūrimo, ir kt. Be to, ten yra įvairių kitų darbų, kurie įtraukti į programinės įrangos kūrimo paslaugas ir vienas iš jų yra instrukcijų dizaino. Instrukcijų projektavimas paslauga yra gana vogue paklausos, kuri buvo maitinimas su įvairių kliento organizacijoms, dirbančioms įvairios diapazone domenų reikalavimas.
Visuotinai taikomą serijos kodavimo technologijų pvz.NETO, PHP, žibinto, Silverlight, Sharepoint, Ajax, ir t. t. yra naudojami dirbti programinės įrangos kūrimas. Be to, IT bendrovės bando pasiūlyti pritaikytą programinės įrangos plėtros tarnyba, kad konkrečių klientų reikalavimas gali būti rūšiuojami taip kai kurie reikalavimai, kurie gali būti nesilaikoma su jau turimą programinę įrangą, prieinami vienos ar kitos programinės įrangos kūrimo kompanija. Pritaikytą programinės įrangos kūrimo procesą sudaro tai, kad konkrečių kliento reikalavimas pateikti iš anksto.

Pagrindinių Indijos ji bendrovės turtas yra, kad jie galėtų suprasti konkretų reikalavimą klientų ir pritaikyti programinės įrangos sprendimas atitinkamai. Be to, bendrovės viršaus plėtoti kokybės programinė įranga atitinka konkretų reikalavimą klientams ne tik Indijos, bet ir šalių, įskaitant JAV, Kanados, JK, Australija ir kitų Europos šalių. Geriausias būdas pritaikytą programinės įrangos plėtrai turi turėti kokybės praktinės patirties kompiuterio ir pasirinktinės programinės įrangos kūrimo paslaugas.

JI bendrovės Indijos pasiūlymą programinės įrangos kūrimo paslaugas, kurios ne tik į specifinius reikalavimus kliento bendrovės, veikiančios, kelionės iš turizmo, nekilnojamojo turto, meno iš pramogų, bet ir srityse, kaip antai švietimo institutais ir t. t. Reikalavimas nedviprasmiškai ateina iš mažų ir didelių bendrovės. Vienas atsakymas klausimas, kodėl Indijos programinės įrangos plėtros bendrovės yra populiarus tarp JAV, Kanada, klientams arba Indijoje, pati gali yra kad Indijos programinės įrangos plėtros tarnyba yra ekonomiškai pagrįstos, taip pat klientų pasitikėjimą komanda tada, kai pristatoma produktą ar paslaugą.

Indija yra didžiulis baseinas programinės įrangos kūrėjams, kurie yra vertinti įvairių interneto plėtros priemonė technologijų, tokių kaip programavimo c + +, Java, programavimo, UNIX/Linux programinės įrangos, įdėtasis programinės įrangos kūrimas ir t. t. Be to, yra lanksti programinės įrangos kūrėjas, bet bendrovė gali pasiūlyti pritaikytą programinę įrangą, tačiau supratimą apie kliento reikalavimas yra esminis bet toliau stengtis pereiti siūlo pritaikytą programinę įrangą. Nepaisant įvairių programavimo kalbomis, įskaitant Java, C/c ++ (įskaitant ANSI C, C++ valdomas C + / CLI), ir t. t. yra yra įvaldę Indijos programinės įrangos kūrėjams, kurie siūlo ekonomiškai programinės įrangos kūrimas.

Indija yra viena iš pirmaujančių C#, J#, Visual Basic, VB. paslaugų teikėjasNETO, scenarijų kalbomis (JavaScript, VBScript, Perl, PHP, ir t. t.), FORTRAN ir t. t., maistą programinės įrangos kūrimas klientams su papildomų interneto plėtros technologijų, tokių kaip Java technologijas pvz J2EE konkrečių reikalavimų (EJB, JSP, JDBC ir t. t.), J2ME ir t. t.

Programinės įrangos kūrimo paslaugas

IT bendrovės

Rašyti komentarą