Įvadas į taikant Joomla kaip a tema medžiagų valdymo sistema svetainės

parašė , 2011-11-14 17:40

Dabar jei yra dirba bendrai sąskaitos hostingowego jums reikės PHP-Nuke paketą spręsti išpakuokite ir įkelti iš FTP į savo serverį. Galite įdėti PHP Nuke viduje, jūsų dokumentas root arba sukurti katalogą šių rūšių, kaip “wymazać”, jei tik norite naudoti PHP Nuke submeniu vietą savo svetainės.

Jei jūsų serveris yra UNIX ir Linux platforma (priėmimo labiausiai greičiausiai yra, jei nežinote paklausti jūsų priimančiosios), jūs turėsite redaguoti failo teises. Bus ne eiti į detales čia, bet, failai bus nustatytas chmod 644 “”ir katalogų bus nustatyti iki 755”.
Jums bus dabar reikia padaryti PHP Nuke, greičiausias būdas tai padaryti, kad reikalauja nedidelių MySQL patirtis yra naudoti PHP Nuke duomenų bazės plėtros paketo failas, priimtina duomenų bazės statyba nukesql.php.

Dabar prieš mes neria į su jūsų ką tik įdiegta PHP Nuke interneto svetainę, jūs tik turite turėti redaguoti konfigūracijos failą. Jums reikės įvesti jūsų MySQL duomenų bazės duomenų, turėtų būti nesudėtingas pamatyti, kurioje įvesti duomenis iš komentarus į failą.

Mes dabar pereiti į pagrindinį puslapį, padarė PHP Nuke, ir yra mažai koncepcija yra su nuoroda į generuoti supervartotoją (administratorius su admin įgaliojimais, yra nurodytas kaip a superadmin). Teisę po to, kai vartotojas yra pateikti prisijungimo taikant savo neseniai pagaminti superadmin administratoriaus puslapis (yoursite.com/admin.php): Dievas su slaptažodį “slaptažodis” (jums turėjo akimirksniu paversti disertacija, ir reikia nepamiršti naudoti sunku alfa-skaitmeninis slaptažodį).Dabar turite PHP Nuke interneto puslapio parametrai ir parengtus su superadmin sąskaitos nustatymą, galite. Na dabar galite patikrinti, ar iš paskesnės dalys oficialiai PHP-Nuke svetainėje gauti kai kurių bendrų idėjų dėl naujų medžiagų valdymo sistema: The priedų atsisiųsti srityje. Čia galite peržiūrėti įvairių grupių, priedų, kurie gali jus domina.Temos atsisiųsti srityje. Sprendimą dėl įvairių tema, kad jums PHP Nuke svetainės aukščiausios dėmesį.Klausimus. Susirūpinimą ir sprendimų, susijusių su PHP-Nuke.PHP-Nuke atvyksta suprojektuoti, su skaičiai modulis, ji rodo kai kurių pagrindinių statistika jūsų tinklapio, pavyzdžiui, kaip registruotas žmonių suma arba atrankos žinutes. Bet taip pat parodo, ką veikia procesą ir interneto naršyklę jūs skaitytojai taikomas suskirstymas pagal.

Greičiausiai jūs tikriausiai labai pirma, naudoti modulis yra iš anksto įdiegta naujienų modulis. Naudojant šį jūs galite pridėti Naujienos produktų toliau unikalių grupių ir šią naujieną dėl interneto puslapyje, jūsų svetainėje, rūšiuojami pagal datą. Taip pat yra puikus archyvavimo funkciją, kuri leidžia be vargo indeksavimo peržvalgos variklių ir žmonėms. Jūs galite pamatyti naujienų modulis egzempliorius savo PHP-Nuke nustatyti priekinio interneto puslapyje, Naujienos prekių redaguojamos iš admin tinklapį. Klientai taip pat gali pateikti Naujienos, kuri yra prižiūrimi administratoriai ir padarė sprendimą, nesvarbu, ar ji bus papildomų į svetainę.

Į PHP Nuke suprojektuoti taip pat tyrimų modulis.

Autorius ataskaitas domeno teisiniais klausimais. Kiekvienai užsienio ir vidaus teisinius klausimus kaip jos yra susijusios su srityse gali būti tikrai skiriasi.

Domeno pavadinimas kupono kodą

Rašyti komentarą