Plokščio specialistų grupės vaizduoklio parinkimas

parašė , 2013-01-14 09:45

Plokšti specialistų grupės vaizduokliai dabar pakeitė griozdišką Elektroninį vamzdį (CRT) parodymai. CRTs sutiko savo baigtį, panašią į 8 takų kasetes ir vinilo įrašus. Kai mes gauname plokščią specialistų grupės Monitoriai kas svarbu be pigaus?

Personalinio kompiuterio vaizduokliai plėtojosi nuo ankstyvo žalio ekrano ir dažo vaizduoklius, parduotus su IBM PC į sujungtus su didele skiriamąja geba spalvotus multivaizduoklius. Mano kompiuteryje yra keturi platus ekranas su didele skiriamąja geba vaizduokliai. Kas daro su didele skiriamąja geba šykštus?

Pirmas IBM PC spalvos Monitoriai turėjo aukštai 640 prie 200 ir žemai 320 prie 200 sprendimų. Priešingai vienspalvio žalio parodymo sprendimas buvo 720 prie 350. Sprendimas yra skaičius taškų, plačių prie skaičiaus, daro aukštai. Vaizduokliai, netrukus perkelti į 640 taškų, plačių 480 taškų aukštai.

Europiečiai turėjo studijavimą, kuris parodė gintarą (rausvas nudažytas), vaizduokliai buvo mažiau įtempti, kad apžiūrėtų per laiko ilgus periodus. Tai tik eina, kad parodytų kaip, kai vyriausybės reguliuoja kažką, kas reguliavimas skubiai nėra namie žingsniuotas technologijos. Kiek iš jūsų kada nors pamatė gintarinį vaizduoklį? Šiandien faktiškai visi vaizduokliai (išskyrus 15 metų vaizduoklį ant mano OS-2 Privataus Šakos Keitimo balso pašto serverio) yra spalvoti vaizduokliai.

Anksti spalvoti Monitoriai prasidėjo su 16 spalvų. Tai dirbo akcentavime ląstelių paplitimo lapuose, bet padarė prastą darbą rodyti spalvotas nuotraukas. Fotografijoms ir video reikia milijonų ir milijonų spalvų, kad tinkamai rodytų subtilų pavėsinimą fotografijose ir video. Jei jūs norite išbandyti savo spalvotą televiziją ar vaizduoklio kontrolę, kaip tai rodo žemos šviesos atvaizdus. Jie iš tikrųjų bando televiziją ar vaizduoklį. Dažnai jūs galite ieškoti linijas tarp kelių atspalvių juodų atvaizde. Naujesni vaizduokliai ir televizoriai su aukštais kontrastingais santykiais daro geresnį darbą rodyti žemus lengvus atvaizdus.

Vaizduoklio sprendimas, kuris prasidėjo 640 prie 200 nuėjo į 640 prie 480 (tai yra VGA – Video Grafinis Rinkinio sprendimas), 800 prie 600, 1024 prie 768, 1280 prie 1024 ir mano numylėtinis 1600 iki 1200. Kai tik aš galėjau leisti sau tai, aš gavau 21 colį, kurį 1600 iki 1200 rodo todėl, kad tai leido man pamatyti pilną 8.5 prie 11 colių puslapio popieriaus, rodyto ant Playstation Ši atnešta reikšmė į frazę, “Ką Jūs Matote Yra tuo, Ką Jūs Gaunate” – WYSWIG. Iš tikrųjų aš buvau meitėlio danguje su tuo parodymu.

Rašyti komentarą