Paprastai panaudotos žvejybinės įrangos

parašė , 2013-01-18 09:26

Kai jūs išvykstate kaip Žuklės reikmenys Jungtinėje Karalystėje, geriau prasidėti nuo labiausiai supaprastintos Žuklės reikmenys įrangos formos. Tai iš tikrųjų nereikalingas, kad daug žvejybinio įrenginio nueitų, žvejojant. Tačiau, rykštė ar polius yra iš tikrųjų būtina įrangos dalis. Žvejybinis polius yra panaudotas, kad sustabdytų liniją, nuo kurios kabina masalą žuviai. Bambukas, stiklo pluoštas ir anglinis pluoštas yra visos pagrindinės medžiagos, panaudotos, kad padarytų polius. Meškerykotis yra panaudotas tuo pačiu tikslu, bet yra labiau šiek tiek pažengęs. Jie turi įvairius ilgius ir taip pat keičiasi veiksmu. Dydžiai yra pasiekiami nuo 24 colių rykštės 20 pėdų vienas. Metimas yra geresnis su ilgesne rykšte.

Yra daug skirtingų meškerykočių tipų. Anglinis pluošto polius yra technologiškiau pažangus lenkas, kuris yra paprastai naudojamas šiurkščiai žvejybai Europoje. Musės meškerykočiai yra priversti mesti dirbtines muses. Jie yra dalis Žuklės reikmenys, panaudotos, kad sugautų lašišą Jungtinėje Karalystėje. Daug žvejų Jungtinėje Karalystėje naudoja šią lašišą žvejybinė įranga kasmet sėkmingam pagavimui. Normaliai lašiša yra žvejota nuo upių Anglijoje, nors tai gali būti taisoma jūroje taip pat. Be to, į teisingą rykštę, jums reikės pelkių paukščių Jungtinės Karalystės Upių daugumai, kad pasiektumėte geriausias žvejybines vietas.

Kai jūs ieškote jūrą žvejybinė įranga Jungtinėje Karalystėje, pabandykite surasti jūros rykštes, priverstas būti panaudotos atviroje jūroje. Šitos rykštės bus pastatytos stipresnės ir ilgesnės negu kitos rūšys. Rykliams ir kitam didžiuliam žaidimui, specialios rykštės yra suprojektuotos. Būkite įsitikinęs, kad gilios jūros meškerykotis, kurį jūs išrinkote gali laikytis iki atsparios didesnės žuvies spaudimo, kai jie yra Batai. Taip pat būkite tikri, kad tai esate konstruotas iš medžiagos tokios kaip stiklo pluoštas ar grafitas, kuris priešinsis korozijai nuo druskos oro.

Rašyti komentarą