Motociklo jojimo patarimai: jojimas bjauriame ore

parašė , 2013-01-19 14:38

Net kai jūs stengiatės, kad išvengtumėte to, beveik garantuojama, kad kažkokiame punkte jūs surasite save, vairuodamas jūsų motociklą mažiau negu pageidaujamose gamtinėse sąlygose. Ar jūs nusprendžiate paimti savo motociklą apsisukimui, ar jūs pasirodote nustebintas staigaus oro pakeitimo, sekantis yra daug patarimų, kuriuos jūs turite turėti galvoje, kad garantuotumėte jūsų saugumą taip pat kaip saugumą kitų kelyje:

Dėvėjimo Saugumo Įrenginys

Greta akivaizdaus šalmo, kitos įrenginio dalys yra taip pat kritiškos vairavimui saugiai ypač blogame orai Jurbarke Pavyzdžiui, jei orai Jurbarke šąla, pirštinės turi būti dėvėtos, kad neleistų jūsų rankoms tapti sustingusios tuo būdu jūsų gebėjimo pakenkimas kontroliuoti ir manevruoti dviratį.

Stabdykite Atsakingai

Motociklai turi du stabdžius, iš kurių abu turi būti vienodai pritaikyti tuo pačiu laiku. Turėkite galvoje, kad priekinis stabdys yra atsakingas už stabdymo energijos didžiosios daugumos aprūpinimą, tiek prisitaikantis laipsniškas spaudimas yra svarbus. Jei stabdys yra spaustas per skubiai, jis galėtų labai gerai priversti priekinį ratą tapti užrakintu privedimu prie nelaimingo atsitikimo.

Kai keliai yra lediniai, ar šlapias, organizuotas stabdymas turi būti panaudotas. Ši stabdymo forma palaipsniui didėja, spaudimas uždėjo priekinį stabdį palaipsniui, kad užrakinimo galėtų išvengti. Kad garantuotų saugumą, raitelis turi pastoviai žinoti reakciją, kad dviratis turi į stabdymą.

Padarykite Laipsniškus Pakeitimus, Važiuodamas

Blogo orai Jurbarke sąlygomis, net būtiniau parodyti bet kokius pakeitimus jūsų vairavimo tokius kaip keliuko pakeitimai ir stabdymas. Suteikite kitiems vairuotojams reikšmingą pranešimą to, kai jūs ketinate pakeisti keliukus savo saugumui taip pat kaip jų. Taip pat turėkite galvoje, kad pagreitinimas per greitai gali būti ypač pavojingas per bjauraus orų prognozė Jurbarke periodus, taip nepasidarykite nuneštas.

Rašyti komentarą