Kaip grąžinti jūsų miškingo slėnio kompiuterį gamyklos nustatymams

parašė , 2013-01-20 07:01

Gali būti kelios jūsų priežastys nuspręsti grąžinti jūsų Miškingo slėnio kompiuterį numatytiesiems gamyklos nustatymams. Iš naujo apipavidalindamas standųjį diską, nereikalingas aparatinės įrangos pakeitimas, Dell kompiuteriai atlikimas, ar viruso infekcija yra kai kurios iš populiarių Miškingo slėnio kompiuterio priežasčių, atkuria. Nepriklausomai nuo kurio skatino jus užimti atkurti sprendimą, jūs turite suprasti, kad tai yra trapi procedūra. Vadinasi, jūs turite padaryti tai tinkamai, kad išvengtumėte susitikti kompiuterių Miškingo slėnio problemas per procedūrą.

Svarstydami tai, mes suprojektavome šį laisvą kompiuterių Miškingo slėnio palaikymo vadovą, kuris eina jūs per procedūrą žingsnis po žingsnio, kad padėtų jums grąžinti jūsų Miškingo slėnio Dell kompiuteriai gamyklos nustatymams.

Procedūra:

Prieš pradžią, jūs turite palaikyti savo visus duomenis, apimdamas rinkmenas, programas, aplankus, nustatymus, konfigūracijos ir taip toliau. Nuo kompiuterio į originalią valstybę restauravimo iššluosto visus egzistuojančius duomenis, atsarginė kopija leidžia jums turėti tai atgal po to ir gelbėja jus nuo kankynės. Be to, jūs turite registracijos vardas kaip administratorius į jūsų kompiuterį, kad atliktumėte šią procedūrą. Nesėkmė, į kurią neleis jūsų daryti bet kokį tokį pakeitimą.

Dabar, kai jūs esate pasiruošęs paimti pasivaikščiojimą, pradėkime. Atskirkite bet kokį spausdintuvą, internetinio ryšio paskirstytoją, ar kitas toks periferinis, kuris yra šiuo metu prijungtas prie jūsų kompiuterio. Jūs galite atkurti savo Dell kompiuteriai dviejuose būduose būtent be disko ir su disku. Jei jūs turite Miškingo slėnio sistemos Atgavimo diską (tai kitoks negu Miškingo slėnio sąrankos diskas), jūs galite panaudoti tai, kad padarytumėte atkūrimą. Diskas turbūt atvyko su jūsų originaliu kompiuterių Miškingo slėnio sąrankos komplektu.

Mes iš pradžių paaiškinome procedūrą, nenaudodami Miškingo slėnio sistemos Atgavimo disko. Iš naujo pradėkite savo kompiuterį ir nedelsiant pradėkite susispausti, F8 įtraukia klaviatūrą. Jūs turite pradėti prijungti raktą anksčiau, negu Windows emblema pasirodys. Be perstojo prijunkite raktą, kol jūs nematote Advanced Boot Options meniu ant ekrano. Kai meniu, spragtelėkite, kad pAtminties kortelės Jūsų Kompiuterių pasirinkimas ir paskui smogtumėte Įeiti raktui. Panaudokite Žemyn krypčių klavišas, kad pasiektumėte šį pasirinkimą.

Rašyti komentarą