Negaukite dainavimo bliuzo dėl bjauraus oro

parašė , 2013-01-22 13:40

Jei jūs randate save vengiantis nuo dainavimo per tam tikras gamtines sąlygas, jūs neturite į daugiau ne. Patarimai apačioje parodys jums, kaip išvengti dainuojančių bliuzą, kai bjaurus orai Vilnius atvyks.

Tikėkite tuo ar ne, oras yra pagrindinis faktorius jūsų dainavimo balso pasisekime. Sausas oras gali priversti jus turėti “sausą burną” ar “sausą gerklę.” Tada yra temperatūrinių kraštutinumų – nuo nepaprastai karšto į šaltos temperatūros šaltį.

Ekstremalus šaltas oras gali sukelti šalčius, skystas nosis, gripą, ir gerklės uždegimą – visos kliūtys jūsų dainavimui. Ekstremalus karštas oras gali sukelti kvėpavimo ir sunkumo praradimą, kai holdingas ilgai pažymi. Aukšta orai Vilnius žiedadulkių lygmenys, ir taip toliau – visi jie gali paveikti jūsų dainavimą neigiamame būde!

Drėgmė ir Problemų Kvėpavimas, Dainuodamas

Su per daug drėgmės oriniuose ar aukštuose žiedadulkių lygmenyse, jūs galėtumėte patirti sunkesnį kvėpavimą negu paprastas, ypač dainuodamas. Kad padėtumėte, pabandykite imti lėtą, pastovų kvėpavimą prieš savo dainavimo atvejį. Verskitės daina per kelis kartus ir praktika, kvėpuodamas tarp eilėraščių linijos. Jei jūs praktikuositės, “kai” jūs įkvėpsite ir paskui apsvarstysite tai, kadangi jūs pasirodote, jūs surasite tai lengvesnis sulaikyti jūsų kvėpavimą tiesiai visur dainoje.

Gaudamos orą tarp linijos ar po kelių dainos žodžių sulaikys orai Vilnius srautą pastovų, kadangi jūs dainuojate ir taip pat pašalinsite tą panišką sunkaus kvėpavimo jausmą.

Nepaprastai Šaltas – Šalčiai, Gripo klaidos, Skystos Nosys ir Daugiau!

Jei jūs esate labai sergantis ar turite karštinę tada, jūs turbūt turite panaikinti savo dainavimo atvejį. Jei jūs tiktai turite peršalimą, skystą nosį, ar smulkų gerklės uždegimą, yra būdų padėti jūsų balsui ir kovoti su šitomis problemomis. Su skysta nosimi, panaudokite orai Alytuje prieš dainavimą, kad pašalintumėte bet ką papildomą gleivėtas.

Rašyti komentarą