Ąžuolo medienos pirkėjo lengvas vadovas

parašė , 2013-01-23 07:45

Be to, į žvilgsnį gražus ir sodrus, medienos grindys yra taip pat neabejotinai geros aplinkai. Paklotas yra, tam tikra prasme, izoliacija tarp jūsų namų ir elementų. Pasakoma, kad ši izoliacija yra šešiolika kartų galingesnė kaip plienas ir labiau keturiais šimtais penkiolika kartų produktyvus negu plienas. Kiečiausias medienos paklotas yra padarytas Amerikoje ir todėl turi prikibti prie nacionalinių griežtų aplinkos kodų ir potvarkių.

Koks grūdas medienos, kurią jūs renkate nustatys visaapimantį jūsų grindų charakterį. Niekas neišskiria patikimumo kaip ąžuolo mediena paklotas. Kiekvienos lentos viduje jūs matote medžio gyvenimą: mazgai ir burzgia. Kita nauda kieto ąžuolo pakloto pasirinkimui yra, kad tai neįsibrėžia lengvai. Su deramu rūpinimusi, spalvos šiluma truks labai ilgas laikas.

Suprojektuotas ąžuolo medienos paklotas yra mažiau brangus pasirinkimas. Jūs gaunate tą patį žvilgsnį ir charakterį, bet įdiegimas yra daug lengvesnis. Daugumos atvejų nagų ar sraigtų nėra būtini, viskas ko jums reikia, yra puta, sudarė pagrindą. Kadangi didžioji dalis suprojektuoto ąžuolo mediena pakloto padaroma Kinijoje, keli gali teigti, kad kokybė yra žemesnė.

Tuo metu, kai dalis kieto ąžuolo mediena pakloto širdingumo gali būti prarasta, ir jūsų namų ar verslo vertė galbūt nepadidėja tiek daug, pasirodymas nėra paaukotas, ir dauguma žmonių retai gali aptikti skirtumą. Didžiausias skirtumas yra kainoje ir įdiegime. Profesionalas su sudėtingais ir specializuotais įrankiais turi įdiegti kietą ąžuolo medienos paklotą.

Nauda tam, kad pasirinktų suprojektuotą ąžuolo medienos paklotą yra, kad jūs turite pasirinkimą įdėti grindis savarankiškai. Su tai lauko baldai eina iš proto pilname pakrypime, daug naujų ir nustatytų būsto savininkų pasidaro susijaudinę apie pagerinimo projektus, kurie gali būti įvykdyti savaitgalio viduje.

Rašyti komentarą