Detalus parengimas per karštą orą

parašė , 2013-01-27 10:58

Tai yra ne visada, kad orai Vilniuje yra palankus detaliam parengimui, ir detalus parengimas per vasaros laiką gali būti pavojingas. Detalus parengimas per karštą orai Vilniuje gali sukelti svaigulį, pykinimą, dehidraciją, saulės smūgis ir panašiai. Prieš ėjimą treniruotei po saule, jūs turite iš pradžių paimti būtiną atsargumą.

Dėvėjimas laisvi drabužiai orui, kad įeitų į kūną ir atvėsintų tai. Tai leidžia prakaitą garuoti greičiau ir nedėvi tamsių dažytų drabužių, kadangi tai sugeria smūgį nuo saulės. Aptempti drabužiai gali sukelti sunkumą kvėpavime, kuris gali privesti prie svaigulio ir net įkaitinti smūgį, turėti įkaitinti sukaupimą kūne.

Žinoma, išgerkite daug vandens. Kaip greitai jūsų kūnas sugeba atvėsti, ir gebėjimas jam, kad prakaituotų priklauso nuo to, kaip hidratuotas jūsų kūnas yra. Net jei jūs nesate, kad ištroškęs, jūs vis dar turite išgerti vandenį. Jei jūs planuojate mankštintis ilgiau negu paprastas, geriau išgerti sportinius gėrimus. Tai padės keisti chloridą, kalį ir natrį, kuris yra prarastas dėl prakaitavimo.

Jei jūs esate įpratęs spręsti per vėsų orai Vilniuje tada ima tai lengvas. Išleiskite savo kūną įprasti į karštą temperatūrą ir didinti intensyvumą jūsų treniruotės kaip jūsų progresas. Jei jūs esate po kokiu nors vaistu, jūs turite iš pradžių orai Utenoje savo gydytojo patarimo dėl detalaus parengimo per karštą orą.

Rašyti komentarą