Arbata jūroje

parašė , 2013-02-05 11:11

Marylyn Monroe, garsus tarp kitų daiktų jos Arbatos meilei vieną kartą, pasakė, kad, “Pasaulinė Taika bus su mumis, jei politikai išgertų arbatą susitikimuose” – ar kažkas į tą padarinį. Ir ji buvo labai Arbata žodžiuose, labai ištikima iš tikrųjų. Puodelis arbatos daro klajoja į visą, kurie geria jį.

Jūs žinojote, kad žmonės Britanijoje ir Arbata vartoja daugumą arbatos per asmenį pasaulyje? Aš visada manydavau, kad tai buvo Japonija ar Kinija, bet tada jų puodeliai yra daug mažesni negu mūsų puodeliai! Taip pat įdomu pažymėti, kad daugiau kaip 2 000 000 000 puodelių arbatos yra išgerti kiekvieną dieną po visą pasaulį! Tai yra gigantiškas puodelių kiekis, ir aš galiu, bet įsivaizduoti, kiek aš aukoju tam skaičiui, apie vieną aš galėčiau manyti! Svorio terminuose, kuris lygina lauke su 2 su puse milijonu tonų Arbatos, esančios išgertos po visą pasaulį kasmet ar britų požiūriu tik po 6lb’s per asmenį per metus yra sunaikintas!

Kur arbata atvyksta iš, kas’ turėjo pirmą puodelį arbatos ir kodėl daro visus kaip tai? Atsakymas nėra nuo prekybos centro, mano motinos ir todėl, kad tai pigu ir lengva padaryti. Yra gili tiesta kultūra ir istorija už Arbatos, kažkas, kurio visi atsidavę Arbatos gėrėjai turi turėti žinias.

Arbata tapo labai populiari į britų dvarininkus Septynioliktą šimtmetį. Tai buvo, kai Arbata tapo plačiai žinoma ir pastatė save pradžioje į viršutinį snobizmo klasės aktą! Arbata šiuo laiku buvo tiktai užauginta Kinijoje ir buvo artimai atsargi Kinijos laiko Imperatorių paslaptis. Arbata buvo nupirkta ir persiųsta nuo Kinijos į likusią dalį pasaulio, Japonijos, Formosos, Indijos, Amerikos ir Europos skirtingų tautybių laivų įvairovėje. Olandų ir ispanų laivai konkuravo su masinėmis Britanijos imperijos flotilėmis, kad neštų arbatą, ten Alkoholiniai gėrimai būtina. Daugiausia kompanijos kaip Olandijos Rytinė Indijos Kompanija, kuri iš pradžių importuota Arbata į Europą ir Britanijos Rytinę Indijos Kompaniją kontroliavo didžiąją dalį rinkos sau savarankiškai.

Rašyti komentarą