Visi apie pėdkelnes

parašė , 2013-02-10 14:04

Pėdkelnės (taip pat žinomas kaip triko) yra plonas artimas pritaikymo uždengimas kūno nuo talijos į kojas, dažniausiai dėvėtas moterų. Kaip kojinės jie yra paprastai daromi iš nailono. Vientisas Pėdkelnės drabužis pasirodė 1960-aisiais ir aprūpino patogią alternatyvą kojinėms (nailonas).

Trukmė ‘pėdkelnės’ atsirado Jungtinėse Valstijose, siedamasi su ‘panties’ kombinacija (amerikiečių trukmė moterų apatinėms kelnaitėms) su plonu nailono trikotažu. Jungtinėje Karalystėje, juos pavadina triko, trukmė, kuri siejasi su visais tokiais drabužiais nepriklausomai nuo paneigėjo. JAV, trukmė triko yra panaudota neploniems drabužiams, panašiems į pėdkelnes, tokiems kaip dėvėti mergaičių, balerinų ir sportininkų.

Pėdkelnės yra dėvėtos dėl daugelio priežasčių. Plonos pėdkelnės, kurie atitinka kojų odos spalvą gali padidinti kojų pasirodymą, priversdamos juos atrodyti lygesnės. Tamsesnės pėdkelnės gali padidinti kojas, nubrėždamos bendrais bruožais formą ir priversdamos kojas atrodyti plonesnės. Brown nudažytos pėdkelnės duoda įdegusių kojų iliuziją; ‘greitas įdegimas’. Pėdkelnės taip pat turi praktinį naudojimą, kadangi jos gali aprūpinti šilumą šaltesniame ore ir išleisti kiekvieną atrodyti “plikų kojų” net žiemą. Pėdkelnės, kurie yra numegzti su lycra didina kraujo apytaką, taikydamos net spaudimą kojoms per dieną.

Pėdkelnės yra šiuo metu standartinis regėjimas įstaigose visame pasaulyje, kur jie buvo priimti kaip dalis profesinio suknelės kodo moterims. Nors barelegged tendencija yra dabar populiari tarp jaunesnių moterų, trikotažas vis dar yra paplitęs įstaigose ir vietose, kur vakarinė suknelė yra reikalinga. Mokyklos su uniformomis dažnai reikalingas tam tikros rūšies trikotažo kaip uniformos dalies (paprastai pėdkelnės ar triko).

Dauguma pėdkelnių yra sudarytos iš nailono ir mažo kiekio spandex, kuris aprūpina elastingumą ir formą, tinkančią, kuris yra būdingas šiuolaikinėms pėdkelnėms. Deja, nailono audinys yra šiek tiek linkęs į plėšymą, ir labai plonai laistymo žarnai būdinga ‘bėgti’ paskui užkabinimą ant kažko grublėto ar aštraus.

Pėdkelnės, dėvėtos madai, turi standartinę statybą. Talijos viršūnė yra stipri gumelė. Dalis, apimanti klubus (panty rajonas), yra sudaryta iš storesnės medžiagos negu kojos. Įsiuvas ar išsišakojimas yra taip pat stipresnė medžiaga, kartais padaryta iš medvilnės. Pėdkelnių kojos yra padarytos iš ploniausios medžiagos, kuri turi nuoseklią statybą žemyn į kojos pirštus, kurie gali būti sustiprinti, kad saugotų prieš dėvėjimą. Tačiau, pastovus nusiskundimas dėl pėdkelnių yra, kad jie “bėga” ar lekia dažnai, kuris garantuoja, kad dėvėtojai turi pastoviai pirkti naujas poras.

Pėdkelnės yra pasiekiamos plačiame stilių diapazone. Plonumas drabužio, išreikšto kaip skaitmeninis ‘paneigėjas’/’dtex’, svyruoja nuo 3 (nepaprastai retas, labai plonas, vos matomas) į 20 (plonas standartas) iki 30 (pusiau matinis).

Pėdkelnės yra parduotos įvairovėje spalvų ir struktūros (struktūra). Verslo dėvėjime, struktūra yra paprastai neutrali, ir bendriausi atspalviai yra smėlio spalvos, pilki, balti, ir juodaodžiai, tuo metu, kai mada stiliai, populiarūs Audiniai ir jų priedai spalvų ir struktūros diapazoną.

Pėdkelnes laiko dalimi moteriško apatinio trikotažo drabužių spintos, ir tokiu būdu posūkiu – ant daugeliui vyrų, kai jie mato juos ant dėvėtojo. Stiliai, kurie yra spindintys, šilkiniai, ir ploni iki talijos yra patrauklūs daugeliui vyrų savo viliojančios kokybės, net sukeliančios pseudo-transvestic jausmai apie šį moteriškiausią moterų apsirengimo dalyką.

Rašyti komentarą