Naudojant orą, kad numatytų bakalėjos krautuvės pardavimus – gyvybingas?

parašė , 2013-01-14 08:57

Mes visi žinome, kad prekiniai prekybininkai yra orai ekspertai, ir kad ir kas oras daro, jie nugriauna tai iš proporcijos, triukšmingai reklamuodami potencialią didžiulę nelaimę ir valdo viršuje įvairias prekes. Tai galėjo būti trumpalaikiu oru kaip Uraganai ar Ledinės Audros ar ilgalaikiu oru tokios kaip sausros ar El Nino metai. Vis dėlto, yra pinigų, kurie bus padaryti ir prarasti ant orai, beveik bet kokioje pramonėje.

Wal-prekybos-centras buvo labai išmintingas, kad aprūpintų tam tikrus produktus tam tikrose parduotuvėse, pagrįstose orų prognozėmis, iš tikrųjų, jų paskirstymo sistema yra paleista į orą, net jei tai yra tiktai vienas jų sprendimų priėmimo proceso komponentas, tiekiant inventorių jo parduotuvėms.

Nesenas straipsnis New York Times;” Britų Bakalėjos Grandinės Naudojimas orai, kad Numatytų Pardavimus,” Julia Werdigier; aiškina prielaida šiam argumentui. Matyt, bakalėjos grandinė; Tesco turi šešias asmens komandas, kuris sudėjo kažkokią matematiką ir kažkokią programinę įrangą, kad įrodytų jų sąvoką. Kaip yra tai darbas, geriau negu geras! Tai pagrįsta kiekvienu papildomu laipsniu temperatūroje ir kiekvienu 6 valandų nenutraukiamu Saulės periodu.

Straipsnyje tai aiškina prielaidą su orai Mažeikiuose; “Vėsios dienos priekyje, nepapildykite atsargas BBQ, susitinka.” Taip, jūs gaunate punktą.

Tai atrodo kaip garsinis patarimas mažmenininkui, ir pasirodo, kad tai dirba daug geriau, negu jūs įsivaizduotumėte, ir tai yra, kodėl vis daugiau kompanijų ir taip, bakalėjos krautuvės, kurios apskritai perverčia jų produktus 300 laikų per metus; naudoja tai, kad pabandytų išspausti dar kitą procentinį dydį ar du pardavimuose.

Pasirodo tai, tai dirba net geriau negu tai, ir trukdo gedimui nenupirktų dalykų, ir trukdo nereikalingam diskontavimui, kai daiktai nenuvažiuoja lentynos gana greitai, taip, jei jūs valdote mažmeninę parduotuvę, aš tikiuosi, kad tai duoda jums mintis svarstyti.

Rašyti komentarą