Naudojimasis Pigus domenų vardų Indija

parašė , 2011-10-22 22:57

Vienas gali lengvai pirkti ir parduoti domenus ir padaryti šiek tiek pinigų kaip ir pelną. Svarbiausias dalykas turi turėti vieną ar daugiau domenų vardus, siekiant uždirbti Przystojny pelno suma. Pirmiausia, ką reikia padaryti yra registruoti domeno pagal savo pavadinimą ir adresą. Kai registracijos procesas yra baigtas, jūs turite laukti 60 dienų parduoti arba perleisti kitam asmeniui. Šiandien daug žmonių buvo imtasi šiuo režimu ir gauti iš Pigus domenų vardų Indija. Jie pirkti keletą domenų vienu metu ir parduoti juos vėliau uždirbti pelno. Pardavimo kaina yra didesnė už registracijos çkrovikliais. Tai yra žinomas kaip “domaining” ir žmonių, kurie padaryti šis yra žino kaip “domainers”.
Šis režimas gali būti labai pelninga, ypač, kai jūs perkate vardų su potencialių verslo vertės. Viskas, ką turite padaryti, yra rasti tinkamą domenų pavadinimus, kad būtų galima registruoti. Tai negali būti lengvai darbą, nes dauguma domenų vardų yra jau buvo imtasi kai kurių arba kitas asmuo. Jei norite rasti keletą su gera verslo vertę, ne atliekų laiko ir gauti juos, parduoti juos vėliau įmokų tarifų uždirbti pinigus. Rasti geriausias ir pigiausias paslaugų teikėjams, jei jūs planuojate pirkti juos dideliais kiekiais.

Internete yra daug domeno registracijos bendrovių ir keletas populiarių paslaugų teikėjai yra CreedHost, Godaddy, Enom, Namecheap, Name.com, Moniker ir daug daugiau. Beveik visi iš jų bus çkroviklç jūs mažiau tada $12 už domeno vardo registracijos, jei jūs darote vieną pavadinimą. Registratorius turi gauti leidimą iš International Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN) pardavimo domeno vardai. ICANN yra ne pelno organizacija, kuri prižiūri visą domeną verslo.

Rasti gera domeno registracijos paslaugas, kuri leidžia gauti domenus, Pigūs įkainiai už standartinį rinkos palūkanų normas. Tai labai sunku rasti Pigūs domeno vardai Indija paslaugos, kaip jie tik tarp tūkstančių. Ten domeno registracijos paslaugas taip pat galite pirkti ir tada parduoti pavadinimus, po privalomos spyna laikotarpį yra per. Taigi jūs galite uždirbti didžiausios vertės Pigus domenų vardų.

Galite gauti Pigus domenų vardus, Indijos kainuoja apie $11.99 už vieną registracijos. Išlaidų kritimo jei jūs perkate didmenomis. Kiekviena be to domeno jums kainuos maždaug $13.99 vėliau. Kiekvieno domeno vardas pratęsimo mokesčiai skiriasi nuo bendrovės, bendrovė.

Rašyti komentarą