Kaip pasirinkti ir pirkti domeno vardai

parašė , 2011-10-23 14:15

Kai ateina pasirinkti domenų vardus, kaip svarbu yra jūsų pasirinktas vardas ir kokią įtaką tai turės jūsų interneto hitai? Galite tiesiog pirkti domeno vardų, pagrįstų ką jums patiko garso arba ką manote apibūdina jūsų asmenybę dalis? Galbūt jums reikia nusipirkti domeno vardų, kad bus padidinti jūsų interneto buvimas?

Kaip tiksliai turėtų domeno pavadinimai būti parinkta taip,?

Pagal straipsnį svetainėje , pasirenkant tobulą domeno pavadinimą yra gyvybiškai svarbus. Tai labai svarbu gauti teisę iš tiesų kad straipsnyje rašytojas teigia, kad ji gali būti taip sunku pasirinkti kaip „naming vaiką.” Ji turi prasmę nors kaip jums bus investuoti daug jūsų laiko ir energijos į savo domeno, gauti pavadinimo teisė yra svarbus sprendimas, jums reikia gauti teisę
Jokio spaudimo tada!

Straipsnis sako, pirmas dalykas, ką jums reikia padaryti tai pasirinkti plėtiniu į jūsų domeno vardą. Bendrosios ir populiarus, atrodo, būti .com, .net ir. co.uk. Su šiais plėtiniais yra paprastai populiariausių, kai ateina pasirinkti savo vardą, jūs ketinate turi būti šiek tiek kūrybos, tai greičiausiai jums gali ateiti per panašų domeną. Akivaizdžiai jūsų vardas turi būti unikalus.

Gera idėja yra pasirinkti SEO draugiškas raktažodžių kaip savo pavadinimą. Ne tik, tai padės pagerinti jūsų išdavimas, ji taip pat iš karto apibūdina jūs siūlote vartotojams paslaugos rūšį. Atsižvelgiant skubą, dar vienas patarimas iš straipsnio – jūs turėtumėte pabandyti not-to-over-hyphenate-every-single-word-in-your-domain-name. Ne tik bus šių atrodo mažiau specialistas, gali būti sunkiau vartotojų prisiminti ir atsižvelgiant į straipsnį ji netgi gali turėti neigiamų rezultatų dėl Išdavimas.

Straipsnyje parašyta pirkti nusipirkti domeno vardų ir pirkti domenus. Apsilankymas daugiau informacijos dėl produktus ir Services___________________________Copyright informacija šiame straipsnyje yra nemokamas reprodukcijai, tačiau turi būti atkurtas visas, įskaitant gyvus nuorodos ir šis autorių pareiškimą reikia įtraukti. Aplankykite daugiau paslaugų!

Rašyti komentarą