Kompiuteriai: Magnetinis raštu Art

parašė , 2011-10-24 20:43

ScienceDaily (Aug 2, 2011) — Kompiuterio failus, kad leidžia mums žiūrėti vaizdo įrašus, saugoti paveikslėlius ir redaguoti visų rūšių media formatai yra nieko bet skaitmeninių duomenų–nuliais ir vienetais bitai srautus. Šiuolaikinės skaičiavimo technologija yra pagrįsta mūsų gebėjimą rašyti, saugoti ir atkurti skaitmeninės informacijos kuo efektyviau. Kompiuterio kietajame diske, tai pasiekiama praktiškai raštu pateikti informaciją apie plonas magnetinį sluoksnį, kai magnetinis domenai, nukreipdami “iki” yra “1” ir magnetinė domenai, nukreipdami žemyn atstovauti “0”.
Šie magnetiniai domenų dydis dabar pasiekė keleto dešimčių nanometrų, leis mums saugoti terabaitą duomenis tik apie 4 kvadratinių centimetrų erdvėje. Miniaturization, tačiau sukūrė daug problemų kad fizikos ir inžinierių visame pasaulyje kovoje, išspręsti tempu, keliant vis informacijos technologijų pramonės. Procesas, raštu pateikti informaciją apie mažų magnetinių bitai po vieną, kaip greitai ir su mažai energijos suvartojimą, yra viena iš didžiausių kliūčių šioje srityje.

Kaip nurodo šią savaitę pobūdžio, grupė mokslininkų iš nanotechnologijos instituto Katalonų, ICREA ir Universitat Autonoma de Barcelona, Mihai Mirona, Kevin Garello ir Pietro Gambardella, bendradarbiaujant su Gilles Gaudin ir kolegomis temperatūroje SPINTEC Grenoble, Prancūzija, atrado naują metodą parašyti magnetinių duomenų, kuri patenkina visus šiuos reikalavimus.

Magnetinė raštu šiuo metu atliekamas naudojant magnetinių laukų, pagamintas vielos ir ritiniai, kančių griežtai apriboti mastelio ir energijos vartojimo efektyvumo metodiką. Pagal naują metodą neapmuitinama, sudėtingas magnetinių laukų ir suteikia labai paprasta ir grįžtamąsias raštu atminties elementai, įšvirkščiant elektros dabartinės lygiagrečiai šiek tiek magnetinio plokštumai. Raktas į šiuo tikslu yra inžinerijos Asimetrinės sąsajos viršuje ir apačioje bei magnetinio sluoksnio, kuris sukelia elektros lauko visoje medžiagos, šiuo atveju kobalto plėvelės mažiau nei vieną nanometrų storio sluoksnio tarp platinos ir aliuminio oksido.

Dėl su subtiliai Reliatyvistinė poveikį, elektronų važiuoja Co sluoksnio veiksmingai pamatyti į medžiagų elektrinio lauko kaip magnetiniu lauku, kuris, savo ruožtu posūkiais jų kamuoliuko. Atsižvelgiant į dabartinį intensyvumas ir kad kamuoliuko kryptimi, vienas gali sukelti yra veiksminga magnetinio lauko, būdingų medžiaga, kuri yra pakankamai stiprūs, kad atvirkštinio į kamuoliuko. Tyrimų grupė parodė, kad šis metodas veikia patikimai kambario temperatūroje, naudojant dabartinį ankštiniai augalai, kad paskutinis mažiau kaip 10 ns magnetinis bitais, kaip mažų, 200 x 200 kvadratinių nanometrų, o dar miniaturization ir greičiau perjungimo atsiranda lengvai pasiekti. Nors šiuo metu nėra jokių teorija, aprašanti šiuo tikslu, šis darbas turi daug įdomių paraiškų magnetinių įrašų pramonės, ypač magnetinis laisvosios kreipties atmintinės, vadinamųjų MRAMs realizuoti. Vietoj standartinės avinų, kurie turi būti atnaujinami kas kelias milisekundes, nėra lakios MRAMs leistų energija tiekiama iki kompiuterio ir taip pat sutaupyti nemažai energijos.

Nustačius papildomas pranašumas pranešė, čia, kad srovės sukeltas magnetinis raštu yra veiksminga į “kieta” Magnetiniai sluoksniai nei “minkštųjų” tuos. Tai yra kažkaip counterintuitive, kaip minkštas magnetinės medžiagos yra pagal apibrėžimą lengviau pereiti, naudojant išorės magnetinių laukų, bet labai praktiška, nes sunku magnetai gali būti miniaturized nanometrų matmenų, neprarandant jų magnetinių savybių. Tai leistų informacijos saugojimo tankis reikia padidinti nekeliant pavojaus rašyti. Šio darbo rezultatų taip pat nulėmė tris patento paraiškas, su magnetinių saugojimo ir logika įtaisų gamyba.

Daugiau informacijos apie Comptia saugumo +, saugumo + klasės & saugumo + mokymo apsilankymo saugumo universiteto.

Rašyti komentarą