kaip užsidirbti pinigų iš namų

parašė , 2011-10-24 20:07

kaip užsidirbti pinigų iš namų

Domeno pramonė yra sprogstamasis! Pramonės ekspertai prognozuoja, kad daugiau nei 500 milijonų domenų bus aktyvus kasmet per ateinančius dešimt metų.

eikite į mano vaizdo: >

Prieš galite pradėti – bet kokio verslo – verslo klientams reikia rasti jums. Dėl interneto, jūsų adresas yra jūsų domeno pavadinimas; Interneto adreso, kad ateina po dalis >. Su interneto neprilygstamą augimo dot com domenų vardų toliau parduoti patinka hotcakes. Šiuo metu yra daugiau kaip 20 milijonų dot com domenus ir daugiau kaip 34 milijonai iš viso domenų registruotų visame pasaulyje. Pramonės ekspertai prognozuoja, kad daugiau nei 500 milijonų domenų bus įregistruotas ateinančius dešimt metų
Iš tiesų, patikimų šaltinių iš kompanijų kaip Intel yra prognozuoti, kad kiekvieną asmeninį kompiuterį ateityje turės savo domeno pavadinimą.

Kodėl jus norite, interneto svetainę?

Profesionalus, patikimų vaizdas gali įrodyti turintys interneto svetainėje. Internete galite atlikti daug funkcijų padėti remti savo verslo, ir visi jie turėtų įtraukti šie trys aukščiausio lygio tikslus:

Patobulintas klientų aptarnavimo. Internete siūlo precedento neturintį būdų pagerinti paslaugas savo klientams. Pirkėjai gali suteikti galimybę patikrinti statusą jų užsakymus arba sąskaitų ir apdoroti operacijas elektroniniu būdu bet kuriuo metu. Klientų lojalumo gali būti stiprinamas Interaktyvi diskusijos ir apklausos, skirtos įvertinti visuomenės nuomonės ir surinkti honest atsiliepimai apie produktus ir paslaugas. DUK ir el. pašto galite sumažinti apimtis, ir todėl jo sąskaita, Nemokama linija JAV viduje skambučius. Jei parduoti produktus internete, patvirtinti užsakymai galite naudotis el. paštu.

Sumažinti pardavimo ir rinkodaros išlaidas. Internete veikiančios vadovai ir trikčių šalinimo vadovai gali sumažinti telefono laiko ir racionalizuoti eksploatavimo veiksmingumas. Galite pateikti informaciją apie specialius pasiūlymus be patiriančiam brošiūros, tiesioginis paštas, tolimojo susisiekimo mokesčius, kelionės ar kitų verslo išlaidas. Jūsų rinkodaros dolerių galite ištempti, įskaitant savo svetainės adresą į spausdinimo medžiagų, orientacija potencialūs klientai. Jei jūsų svetainėje yra skirta perdirbti užsakymus, galite padaryti pardavimų around-the-clock, septynias dienas per savaitę, nepriklausomai nuo darbuotojų ir be papildomų išlaidų Nemokama linija JAV viduje telefono linijų, regioninių pardavimo biurų arba paskirstymo centrai.

Atverti naujas rinkas. Interneto svetainė leidžia jums ieškoti naujų būdų, kaip parduoti savo produktus. Didmenininkai gali atidaryti mažmeninėje prekyboje kanalo (jei neprieštarauja savo mažmenininkai), ir vietos įmonėms gali bakstelėkite į nacionalinėse ir tarptautinėse rinkose, kurios anksčiau buvo neskelbiama.

Pasaulio domenų International, Inc. yra visame pasaulyje domeno pavadinimas registras, visi .ws (Dot WS) domeno vardai. Mūsų produktas yra neįtikėtinai $10 per mėnesį paketu, kuris apima savo domeno pavadinimą, Hostingas sąskaitų, ir iki dešimties pašto sąskaitų, pridėjus lengvai naudoti internete interneto svetainę statybininkas, kuris leis jums gauti profesinės ieškote svetainę internete kaip galima greičiau. Ir geriausias dalykas yra, jūs galite išbandyti viską mes turime pasiūlyti, pradedant šiandien, nemokamai.

PRISIREGISTRUOKITE ŠIANDIEN

Apsilankykite mano svetainėje ne > rašykite man, jei turite klausimų, Money343434@hotmail.co.uk

Prisijungti 1000s realių žmonių visame pasaulyje, kurie yra tyliai kurti savo “pajamos už gyvenimą” ® iš namų!

Rašyti komentarą