Kodėl prasmę pirkti interneto srautą į jūsų svetainę

parašė , 2011-10-07 19:49

Pirkimo interneto srauto gali labai gerai būti naudinga interneto svetainių. Jei jūs tikrai yra siekiama pritraukti daugiau lankytojų į savo svetainę, padidinti pardavimus arba galbūt tiesiog nori gauti jūsų pranešimą ten, pirkti interneto srauto paprastai yra fantastinis maršruto imtis. Šiame straipsnyje jūs tikitės Norėdami sužinoti, kaip tai veikia ir geriausių dalykų, galvoti apie pirkdami pirkti lankytojų savo svetainei.

Visų pirma, visada turėtų pirkti svetainės lankytojų per tiekėjo tinklo, kuriam priklauso daug sričių su jūsų tema. Ji veikia taip: įmonė įsigyja šimtai aukštos kokybės pasibaigęs domenų kai ankstesnių nuosavybės nėra atnaujinti savo pretenziją. Prireikia metų, bendrovei įsigyti daugelį populiarių sričių vienΰ temΰ ir tai, kodėl jų paslaugos turi vertę
Žmonių įveskite šių sričių tiesiogiai į Voratinklio naršyklių kiekvieną dieną ir bendrovės, prekiaujančios eismo bus peradresuoti į jūsų svetainė automatiškai asmuo. To paties, jei jums priklauso šio domeno naudojant 301 re-direct. Jei jūs perkate eismo jūsų svetainė, būti tam tikras pardavėjas yra skaidri ir aiškina, kai jų eismo ateina iš, ir kad jis yra panašus į šį metodą. Tai labiausiai teisėtus strategijos pirkimo eismo.

Pirkimas svetainės lankytojų gali pleiskanoti kaip amoralesni su iš suprasti, kaip ji veikia. Tačiau po mokymosi, kaip ji veikia jums dabar suprantu kad jie yra realūs žmonės, bandant rasti, ką jūs apie, bet įvedėte tiesiogiai į žiniatinklio naršyklės URL laukelį vietoj, paieškos.

Beveik visi pardavėjai, siūlantys interneto srauto pirkimo nereikia sutartis arba prenumerata. Tai reiškia, kad paprastai yra šiek tiek kliento rizikos. Beveik visi garantijas pinigus atgal per. Padaryti savo mokslinių tyrimų prieš perkant. Patikrinti jų sumų grąžinimo politika, mokėjimo procesą (per šaltinis kaip paypal ir t…). Žr jei jie aktyviai Facebook arba Twitter puslapių ir kas buvo pasakyta apie tuos puslapius.

Geriausios sėkmės su pirkimo eismo jūsų svetainė.

Jei ieškote nusipirkti svetainės lankytojų, naudoti savo svetainėje Prašome apsvarstyti TrafficFan ne >

Rašyti komentarą