Reklaminė rašiklis yra nuostabi skatinimo sistema

parašė , 2011-10-07 14:47

du. Pagrindinis frazės-didelių DOMENAI – aš turiu inkaro tinklalapį, tai yra mano svarbiausia interneto svetainėje, kur noriu svetainės lankytojų srautas. Tada… Aš mano raktažodžių-rimtus interneto svetaines (17 ir skaičiavimo). Tai yra sričių, kad aš nusipirkau, kad man su Google/Yahoo organinių rezultatai. Šių sričių yra nepaprastai ypač mano organizacija ir geografinę vietą. Ex, aš labai savo solarium, Tuscaloosa, Al. Mano pagrindinė svetainė yra tanningoasisdowntown.com. Bet aš taip pat gauti tuscaloosatanning dot com, tuscaloosatanningsalons dot com ir kt, gausite planą. Tuos, kurie padaryti investuoti į? Prašyti patys šią užklausą – “Jei aš tiesiog perkelti į Norfolke ir reikia atrasti kavos mažmeninio realizavimo, kas būtų I tipo Google rasti viena”? Šansai yra jūsų natūra vienas dalykas kaip “Smithfield, Va espreso pardavimo vietose”
Pirkti kad vieną pirma. Naudoti pagrindinis frazės įrenginį, norėdami rasti ką vyrų ir moterų naršyti ir tada jas pirkti. Kurti statinę, lengvai puslapį, kuriame yra daug teksto duomenis ir vienas iš būdų nuorodos į jūsų svetainę inkaro

trys. Eilutės nuomonės – padidinti jūsų netoliese rezultatų paieškos variklių kaip Google ir yahoo, gauti uždaryti keletas draugai ir draugų ir šeimos “rašyti apžvalgą” jūsų įmonės.

4. Daugiau vaizdo klipai – Google mėgsta vaizdo įrašus. “Facebook” mėgsta vaizdo įrašus. “YouTube” patinka filmai. Žmonės kaip vaizdo. Klientų kaip filmų. Padaryti papildomų filmai. Naudokite pavadinimus, kuriuose yra jūsų smulkaus verslo pavadinimas. Ne ilgiau kaip 2 min. Būti išradingumo. Naudoti Tube Mogul skleisti.

5. Spaudai – nenaudokite šį metodą, jei neturite nieko intriguojančias pasakyti. Jei ne matote savo sąvoka penkerių-o-laikrodis Naujienos, tada jums bus nereikia daryti spaudos pradėti. Jis turi būti Warty. Jis turi būti didelis. Jis turi turėti poveikio. Aš pristatyti spaudai, kai aš planuojama didelę funkcija. Ne tik bus jums gauti atvykstamąjį nuorodos internetu, bet nemokamai viešumo televizijos, laikraščių ir t.t.. apie savo masyvi Warty įspūdį. Jei jūsų verslo įmonės yra mažesnė, regioninės, nacionalinės arba tarptautinės pateikti Digg, prweb, netoliese Tv stočių, laikraščių, susijusią žurnalų ir t. t.

6. CHALKING – tai rinkodaros metodus ten geriausių IG 1. Raskite tiksliai, kur žmonės yra spacerowych ir kreida ji. 5-10 frazes Maks. Daryti šio reguliariai kas mėnesį.

7. Tinkamas CROSS-PROMOTIONALS – duodama tyrimas 40 mano klientų ir paprašė nustatyti trys apylinkės parduotuvėse, jie dažnai (išskyrus Wal-Mart, Publix ir daugelis kitų). Ten baigėsi daug korporacijų paplitęs. Dabar žinau, tiksliai, kur mano tikslas demografinės eina, pirkimo, nurijimas, geriamojo ir t. t. Tai yra partneris su įmonėms.

8. Skelbimai – jei tikrai nenorite peržiūrėti jūsų organizacijos nustatyti žmonių vonios kai jie tee-tee tada niekada nenaudokite vonios skelbimus. Bet jei jūs esate solarium aplink universitetas, tada aš prašau kiekvieną baras operatorius mieste, jei galite pritvirtinti mano triplekso, spalva skrajutes į vėl smukos duris visų moterų tualetai.

9. KLUBAS SKRAJUTĖS – nėra geresnės vietos investuoti į jūsų įmonės kortelės, 4 x 6 atvirukai, skrajutės ir antraščių nei clubflyers.com.

Rašyti komentarą