Kas yra žvalgybos atrankos?

parašė , 2011-10-15 20:10

Žvalgybos rūšiavimas – metodą, kuriuo siekiama įvertinti skaičiais “žvalgybos” arba standartinės mąstymo pajėgumų. Bandymo tikslas – įvertinti vienas žvalgybos yra pagrindinių psichologinių gebėjimų, sąžiningai nei švietimo, ir pranešti šiuos rezultatus naudinga būdu. Į išraiška “intelekto koeficientas” (arba IQ) dirbančių šis rūšiavimo, atrankos, vartojama veidrodis savo bendrą psichikos pajėgumų. Nors visiškai skalės IQ yra apibendrinti pagal vieną pirmiausia suma, yra svarbu pripažinti, kad šis diapazonas yra mišri rezultatų, iš keturių svarbių talentą domenų: įgūdžiai, niewerbalnego sugebėjimus, palūkanų ir informacijos apdorojimo spartą.
Šiuolaikinės nutowe yra dokumentais į ten, kur jie patenka nutowe, atstovaujančių subjekto tarpusavio komanda mėginio pasiskirstymo. IQ nutowe “Mastelis”, arba pažymėti, nuoroda į siūlyti ir standartinis nuokrypis, draugais į bendrą gyventojų. IQ nutowe prilipusios prie “reguliariai” paskirstymo, ir yra scaledso, kad vieną bendrasis standartinis nuokrypis nuo mediana atitinka informacija apie IQ penkiolika balas intensyvesnis arba sumažinti kaip 100. Iš esmės tai reiškia, kad apie 2/3rds gyventojų turėti IQ nutowe 85 ir 115 ir 95 % visų žmonių buvo balai tarp 70 ir 130.

Alfred Binet, Prancūzijos psichologas, skirtas pirmoji tiesa žvalgybos bandymo į devyniolikto amžiaus. Atsižvelgiant į tai, kad Binet, daugelis kitų žmonių pakeitė jo skalės. Šiandien žvalgybos atrankos pradėjo su David Wechsler, psichologija, Bellevue psichiatrijos ligoninėje, vyriausiasis 1932. Wechsler paskelbta Wechsler-Bellevue žvalgybos skalės 1939, nekeičiant bandymo JAV žvalgybos mokymo kursą. Wechsler suaugusiųjų žvalgybos skalės (WAIS) buvo išspausdintas 1955 m., po to Wechsler žvalgybos skalės vaikai (WISC), ir Wechsler jau ir majoras skalę ir žvalgybos (WPPSI), kiekvienas kurių peržiūrėtas daug momentus nes.

Žvalgybos bandymai gali būti vertinga programinės įrangos nustatyti dviejų asmens psichologinės privalumai ir apribojimai. Iškart po to, kai buvo nustatyta apribojimų, pasiūlymai gali būti gaminamas siekiant gerinti kliento gebėjimą tikslu kai kuriose srityse. Kai kurie apribojimai gali padidinti intervencijų, kad statyti galimybė galimybė, kitų apribojimų gali būti užkariauti mokymosi, kaip kompensuoti deficitas.

Nepaisant visų didžioji patobulinimai nes pirmą žvalgybos bandymai buvo sukurta, ji lieka problema plėtoti bandymai, kad tinkamai priemonė esnius protinius gebėjimus vyrų ir moterų iš įvairių sluoksnių ir specialius gebėjimus/poreikius, ir daugelis kitų. Dėl asmuo skirtumų tarp tiriamoms, yra svarbu, kad visi patikrinti rezultatai aiškinami specialistas, kurie supranta privalumus ir apribojimus įvertinimo patys. Profesinės tada galite naudoti šį Susitarimą sukurti apžvalgos, kad gana atkartoti asmens tiesa intelektinės privalumus, kaip tinkamai, bet kokius apribojimus. žvalgybos bandymas

Rašyti komentarą