CPA CPE: Asmens pasirinkimus ir planavimo

parašė , 2011-10-15 19:47

CPAs yra tikra žinių darbuotojai, todėl nenuostabu, kad CPA CPE yra reikalaujama. Apskaitos specialistams, yra tiek daug žinoti ir daug apie tai priklauso specialybės, tikslus ir siekius, atskirų CPA. Planavimo tikslais, yra trys kategorijos įgūdžių CPA CPE: 1. “techninių įgūdžių” savo specialybės, 2. sunku įgūdžių gretimų ar objektyvaus verslo sričių ir 3. “minkštųjų įgūdžių” remti žmonių pusėje yra a CPA. Čia yra gana išsamiai apie kiekvieną.

Techninių įgūdžių CPA CPE pagal techninių įgūdžių, aš kalbu apie sritis, susijusias su pagal CPA specialybės. Kai kurie šie įgūdžiai yra plataus pobūdžio apskaitos srityje, pvz., apskaitos kapitalo biudžeto arba biudžeto apskritai. Bet dažniau nei ne, tai susiję su apskaitos taisyklių patirties, paprastai dalyvauja keičiant teisės aktus, taip pat kaip geriausia praktika tam tikrų specialybės
Pavyzdžiui, vieną CPA gali nori gilinti ir išlaikyti naujausių žinių apie turto apmokestinimo. Kitą gali tekti neatsilikti nuo apskaitos taisyklių ir unikalus verslo struktūros, pvz., naftos pramonėje. Dar kitos gali būti intensyviai dalyvauja su tarptautinio verslo ir reikia gilinimas žinių apie tarptautinių sandorių apskaitą.

CPA CPE tikslas sunku įgūdžių atskirai ir atskirai nuo techninių įgūdžių yra sunku įgūdžių tokiose srityse kaip programinės įrangos, pvz., MS Office, apskaitos programinę įrangą ar net įmonės valdymo programinės įrangos. Kita sunku įgūdžiai apima verslo įgūdžių, kaip antai projektų valdymas, portfelio valdymo, verslo analizės, šešis Sigma ir daug daugiau. Šie įgūdžiai nėra pagrindinių apskaitos pati, bet galite veiksmingesnės a CPA ir potencialiai įgalinti ir remti naujų verslo tikslus.

CPA CPE minkštųjų įgūdžių minkštųjų įgūdžių yra kritiškai svarbios, ir darbo su klientais, per didelis ar mažas verslo ar viešai reikalauja viršų minkštųjų įgūdžius. Iš tiesų, tai apžvelgiančią kad – gal net didžioji dauguma – didelę sėkmę lemia minkštųjų įgūdžius. Šie įgūdžiai apima vadovavimo, ryšių, komandos formavimo ir net susijusias sritis, pavyzdžiui, viešųjų pasisakymų ir raštu.

Personalizavimas požiūris į uždirbti CPA CPE A CPA turi maždaug 40 valandų dirbti su kiekvienais metais tolesniam švietimui. Būtų geriausia, jei tai įvykdomos tam tikrą derinys, techninių CPE remti specialybės, sunku įgūdžių CPE remti, plečiant įgūdžių į objektyvius sritis ir minkštas įgūdžių remti visų tikslų pasiekimas. Geros naujienos yra tai, kad daug mokymo ten, kad pasiekti visus šiuos tikslus ir uždirbti CPE tuo pačiu metu.

Dar vienas dalykas “Kelių šaltinių” strategija yra kažkas, kad suteikia daug privalumų tiems, kurie jį naudoti. “Kelių šaltinių” strategija remiasi idėja, mokymosi tema formos įvairių kampų – kurie gali būti pasiektas tiriant medžiagą iš kelių šaltinių. Kaip kiekvienas iš šių šaltinių bus paprastai nagrinėja temą iš kito kampo, leidžianti pagilinti supratimą apie objektas besimokantysis. Nors daugelio medžiagų – įskaitant mokymo tinkle, kad mes teikiame – įtraukti šio tipo mokymosi pagal vaizduodami skirtingų kampų, tai iki atskirų nuspręsti, kaip jie bus kreiptis tai.

John Reiling numatyta šimtai NASBA patvirtintas CPA CPA CPE mokymo kursus svetainėje CPEtrainingonline.com. John uždirbo kelis licencijas ir patvirtinimai – licencijuotos Professional inžinierius (PE), keletą IT sertifikavimą, ir dabartinio projekto valdymo specialistas (PMP) ir šešis Sigma žalia juosta (SSGB). Jis teikia papildomų profesinio mokymo pagal PROtrainingonline.com tinkle

Rašyti komentarą