Kaip uždirbti pinigus velniškas domenai

parašė , 2011-12-13 11:48

Domeno velniškas yra tiesiog domeno pavadinimą per žema kaina, pirkimo ir pardavimo jis vėliau aukšto kaina po jos vertei didinti procesas. Yra daug būdų galite padidinti savo vertę. Jums reikia, kad būtų žinoma tiek daug žmonių, daugiau eismo jūsų domeno vardas turi jums tapti dar svarbesnis. Norėdami, kad gražus pajamų iš domeno velniškas, turi būti trumpas ir raktinių žodžių, susijusių, tai yra pavadinimas, kuris yra svarbi, taip pat turi būti įsimintina, taip, kad asmenys nori pirkti, nes jų lankytojai gali visada lengvai į jį grįžti, jei tai yra trumpas ir atminimo negali pamiršti.
Užsidirbti pinigų iš velniškas srityse, visų pirma jums reikia gauti sekretoriaus sąskaitos. Aš labai rekomenduoju Daddy eiti, nes jie lengvai, pigus ir patikimas. Po pirkimo jūsų svetainės pavadinimą dabar turėtų vairuoti eismo ji, galite nusipirkti vieną aštuoni doleriai ir tada vairuoti eismo ji, tada kitą dieną ji prieinama, sąrašą galima dauguma laiko tiems, kurie turi gerą domeno, jūs galėsite į rinką jei ne mažiau kaip $100 po 24 valandų informacinių biuletenių, ji.

Kažkas gali būti mąstymą apie yra domeno bus ir stovėjimo. Tai tik tvarką pajamų savo svetainės pavadinimą su reklama, yra daug stovėjimo svetaines, kai kurie iš jų bus priimti tik jums jei turite ypač numerio pavadinimų, tačiau geriausia yra sverto Afternic. Visi, kad yra būtina yra pirkti gerą svetainę pavadinimas, kuris yra susijęs su nišą. Po to galite re-direct jis stovėjimo bendrovės pavadinimas server. Jūs dabar galite pridėti savo skelbimus savo domeno vardą. Kai kurios stovėjimo bendrovės yra geriau kad kiti, nes galite naudoti juos parkas savo domeno vardą ir ji atrodyti interneto svetainę.

Po pirkimo šie pavadinimai, jums reikia apversti ar parko jų, jums reikės padidinti savo vertę, taip pat parduoti. Galite sukurti dienoraščiai ir įtraukti savo domenų jūsų turinio, nurodydama savo lankytojams jiems. Jums bus prašoma suteikti kelis raktažodžius, kai jų stovėjimo, taigi atlikti mokslinių tyrimų aukštą mokėjimo raktažodžius ir juos įdarbinusios. Jei tikrai norite padaryti gražus pajamų e-komercija turėjo turi daugiau nei 20 domenų pavadinimus. Gauti daugiau lankytojų, turėtumėte naudoti email marketing, elektroninio pašto automatinių ir paieškos variklio pareiškimai.

Jei jūs norėtumėte sužinoti pastato a šešis skaičius per metus, verslo tiesiog eikite į domeno velniškas

Rašyti komentarą